Tinklalapio logotipas
Grįžti

Junkitės prie mokytojų visoje Europoje ir registruokitės į nemokamus nuotolinius kursus apie technologijomis grįstą mokymą(si)!
event 2017-11-06 domain Ugdymo plėtotės centras

Junkitės prie mokytojų visoje Europoje ir registruokitės į nemokamus nuotolinius kursus apie technologijomis grįstą mokymą(si)!

MENTEP projekte buvo sukurtas unikalus TET-SAT įrankis, kurio pagalba mokytojai gali įsivertinti savo pažangą techologijomis grįsto mokymo srityje. Tapkite vieni pirmųjų Europoje, kurie išbandys šį įrankį ir turės galimybę prisidėti prie jo tobulinimo!

Nuotolinių kursų metu išbandysite naująjį įrankį, gausite Jums pritaikytą grįžtamąjį ryšį bei metodinę medžiagą tolesniam tobulėjimui. Pasidalysite patirtimi, iliustruojančia 5 įrankio naudotojo kompetencijos lygius, – nuo pradedančiojo iki eksperto. Pasisemsite idėjų ir konkrečių pavyzdžių darbui klasėje iš kolegų visoje Europoje. Registruokitės jau dabar! Kursų pradžia – lapkričio 13 d.

Kursų informacija

Trukmė: 2017 11 13 – 2017 12 13
Laikas: turėsite skirti 3–4 valandas per savaitę
Kalba: anglų

Tikslinės grupės:

  • pradinių ir vidurinių klasių mokytojai ir mentoriai;
  • mokyklų vadovai ir visi, kuriuos domina technologijomis grįstas mokymas(is). 

Kursų baigimo patvirtinimas

Gausite skaitmeninius ženkliukus už kiekvieną baigtą kursų modulį. Jei baigsite visą kursą – gausite viso kurso baigimo ženkliuką bei kurso baigimą patvirtinantį pažymėjimą. Visus skaitmeninius ženkliukus galėsite perkelti į Mozilla Badge Backpack.

Pastaba: norėdami užsiregistruoti į nuotolinius kursus, turite būti „European SchoolNet“ akademijos vartotojai. Užsiregistruoti į „European SchoolNet“ akademiją galite čia