Tinklalapio logotipas
Grįžti

Ką daryti, kad mokykloje pirmoko neviliotų saldainiai?
event 2018-08-27 domain Lrytas.lt

Ką daryti, kad mokykloje pirmoko neviliotų saldainiai?
Prieš išleidžiant atžalą į pirmąją klasę, daugelis tėvų suka galvą, kaip vaikui pavyks mokytis ar bendrauti su bendraamžiais. Rečiau susimąstoma, kad vaikas taip pat pradės savarankiškiau galvoti apie maistą.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/skonis/mitybos-abc/2018/08/24/news/ka-daryti-kad-mokykloje-pirmoko-neviliotu-saldainiai--7354717/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy

Prieš išleidžiant atžalą į pirmąją klasę, daugelis tėvų suka galvą, kaip vaikui pavyks mokytis ar bendrauti su bendraamžiais.

Rečiau susimąstoma, kad vaikas taip pat pradės savarankiškiau galvoti apie maistą.

Kaip išmokyti būsimą pirmoką teikti pirmenybę sveikiems produktams ir kodėl naudinga ruošti maistą kartu, pasakoja mitybos poveikio sveikatai tyrėja Aida Matulevičiūtė.

Specialistės teigimu, vasara yra puikus metas pratinti vaikus prie sveikesnės mitybos, net jeigu to nepavyko padaryti anksčiau.

Dažnai valgant šviežias daržoves ir įvairiaspalvius vaisius, iš kurių galima gauti daug naudingų medžiagų ir pajusti saldumo skonį, mažesnė tikimybė, kad vaikui norėsis šokolado ar guminukų.

O viskas bus dar smagiau, jeigu supjaustytus daržovių ar vaisių gabaliukus vaikas susidės į savo mėgstamiausią užkandžių dėžutę.

Daugiau skaitykite čia.