Tinklalapio logotipas
Grįžti

Ką veikti per Tarptautinę jaunimo dieną?
event 2018-08-08 domain Žinauviska.lt

Ką veikti per Tarptautinę jaunimo dieną?

Ei, jaunas žmogau, ar žinojai, kad rugpjūčio 12 d. – Tarptautinė jaunimo diena? Taip, taip, tai tavo diena! Todėl nesnausk ir paminėk šią progą tinkamai. Miestai ir miesteliai organizuoja įvarius renginius, nuo vandens mūšių ir sportinių varžybų, iki diskusijų ir pristatymų.

Vilniuje rugpjūčio 9 d.

Lietuvos jaunimo organizacijų taryba, kartu su Jaunimo reikalų departamentu kviečia į iniciatyvos „Trispalvės Lietuvos jaunimas“ pristatymą! Laiko juostą, kurios pagrindine ašimi tapo jaunas žmogus, pristatys ją kūrę istorikai, nuo pirmųjų jaunimo organizacijų iki iniciatyvaus jaunimo, keičiančio šiandieninės Lietuvos veidą. 

Daugiau apie renginį sužinok čia.

Utenoje rugpjūčio 12 d.

Tarptautinę jaunimo dieną Utenos visuomeninių jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ kviečia švęsti neįprastai – žaisti vandens mūšį!  Jeigu nori smagiai praleisti laiką, praplėsti pažinčių ratą ar tiesiog atsigaivinti po mėlynu vasaros dangumi ateik į Utenos miesto sode. Tereikia tik pakviesti draugus ir užregistruoti savo komandą. Nuobodu tikrai nebus! 

Daugiau apie renginį sužinok čia.

Kuršėnuose rugpjūčio 11 d.

Kuršėnų miesto parke vyks įvairios sportinės varžybos, kuriose galėsi laimėti taures ir medalius. Taip pat vyks daug ir kitų veiklų – miltelių karas, aitvarų gamyba, protmūšis ir t.t.

Daugiau apie renginį sužinok čia.

Vaiguvoje rugpjūčio 10 d.

Tarptautinės jaunimo dienos proga vyks sportinės varžybos, jaunimo organizacijų pristatymai ir koncertas. Nepraleisk!

Daugiau apie renginį sužinok čia.

Perlojoje rugpjūčio 14 d.

Perlojoje turėsi  galimybę išbandyti naują laisvalaikio sporto šaką, reikalaujančią susikaupimo ir taiklumo – „diskgolfą“. Muilo burbulai žavės ne tik mažuosius, bet nepaliks abejingų ir suaugusiųjų. Vaikai galės paišyti rankytėm, kojytėm, nosytėm ir pirščiukais. Visų, mėgstančių stalo futbolą, laukia turnyrai!

Daugiau apie renginį sužinok čia.

Zarasuose rugpjūčio 11 d.

Visos dienos metu veiks vasaros kino teatras, vyks stalo futbolo, „bumperball“ ir orientacinės varžybos. Bus galimybė pasisemti informacijos apie savanorystę.  Dieną lauks aktyvios veiklos: zumba, kalanetika, meno terapija, o po pietų vyks įtraukiančios diskusijos. Vakare Zarasuose vyks koncertas, kuriame pasirodys Simonas Navickas, „Baltasis Kiras“ ir Vidas Bareikis.

Daugiau apie renginį sužinok čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva.