Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kaip „įdarbinti“ kūrybą dėstant STEAM dalykus
event 2018-04-12 domain Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras

Kaip „įdarbinti“ kūrybą dėstant STEAM dalykus

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras balandžio 13 d. organizuoja seminarą – kūrybines dirbtuves Kaip įdarbinti kūrybą dėstant STEAM dalykus .

Seminaras skirtas neformaliojo vaikų švietimo, dailės, technologijų, IT, matematikos, biologijos ir pradinio ugdymo mokytojams.

Seminaro-kūrybinių dirbtuvių metu su lektore Asta Naruševičiene, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos dailės ir technologijų mokytoja metodininke, skirtingomis technikomis ir priemonėmis kursite sudėtingus centrinius ornamentus paprastai ir lengvai.

Kurdami centrinius ornamentus spręsite galvosūkius, braižymo klaidas paversime atradimais, lyginsite centrinių ornamentų kūrimų įvairovę dailės, matematikos, informacinių technologijų ir technologijų pamokose, prisiminsite senųjų meistrų praktines braižymo ir matavimo be įrankių patirtis.

Seminaro metu kūrybiškumas ir techninė kūryba bus nagrinėjami kaip tarpdisciplininė prieiga, racionaliai derinami su atskirų mokomųjų dalykų ypatumais, susiejamas loginis ir kūrybinis mąstymas bei parodoma, kaip kūrėjai padeda įgyvendinti STEAM ugdymą. 

Seminaro pradžia 10 val. Dalyvių registracija nuo 9.30 val.
Seminaro dalyviams bus išduoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Dalyvio mokestis 25 Eur mokamas pavedimu į Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro sąskaitą:
LT76 7044 0600 0102 9937
AB SEB bankas, b. k. 70440
Įm. kodas  302848387
PVM kodas  LT100007095119
Mokėjimo paskirtis – už seminarą 2018–04–13 „Kaip „įdarbinti“ kūrybą dėstant STEAM dalykus“.
Jei įstaiga pavedimą padarys tik po renginio – sąskaitos faktūros bus išrašomos renginio dieną pateikus įstaigos direktoriaus pasirašytą GARANTINĮ RAŠTĄ.

Būtina išankstinė dalyvių registracija.
Registracija baigiama likus dienai iki seminaro arba kai nebelieka laisvų vietų (dalyvių skaičius ribotas).
Dėkojame už atsakingą registraciją. Pasikeitus aplinkybėms, jei į renginį atvykti negalėsite, INFORMUOKITE el. p. ruta.orlauskiene@lmnsc.lt.