Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kaip kryptingai užimti vaikus vasarą?
event 2018-05-23 domain Diena.lt

Kaip kryptingai užimti vaikus vasarą?

Jau šį savaitgalį, gegužės 25 ir 26 d. Vilniuje bei gegužės 27 d. Kaune vyks unikalus projektas ir vienintelė Lietuvoje būrelių bei užimtumo mugė „Z vaikai“. Čia vyksiantys edukaciniai užsiėmimai, kūrybinės dirbtuvės, meninės veiklos, o taip pat ir įėjimas į renginį yra nemokami. Šį kartą renginio organizatoriai pasiruošę pasiūlyti daugiausia veiklų, skirtų vasarai.

„Atėjus vasarai, daugelis džiaugiasi atšilusiu oru ir ilgomis atostogomis, tačiau ne visiems šis etapas būna ramus. Prasidėjus mūsų atostogoms mūsų mažiesiems, tėvai dažnai suka galvą kaip kryptingai užimti savo vaikus kol patiems visą dieną tenka praleisti darbe”, – sako renginio organizatorė Meda Vaitiekūnaitė. 

Trečius metus organizuojamo renginio pagrindinis tikslas – tinkamai ir kryptingai užimti vaikus, suteikti jiems kuo daugiau galimybių ugdyti savo gebėjimus ir siekti svajonių.

„Paprastai „Z vaikai” vyksta rugsėjo pradžioje ir siūlo daugiausiai būrelių, skirtų mokslo metams, tačiau šį kartą kilo idėja dėmesį skirti konkrečiai vasaros užimtumui. Juk tai taip aktualu”, – pabrėžia M. Vaitiekūnaitė.

Renginyje verta sudalyvauti tiems, kas taupo laiką: atvykus į renginį, vienoje vietoje galima rasti įvairias veiklas siūlančių dalyvių, su jais pasikonsultuoti ir iš karto užsirašyti į grupes; bei tiems, kurie nori smagiai ir naudingai praleisti dieną kartu su savo vaikais.

Daugiau skaitykite čia.