Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kaunietė varžysis dėl pergalės konkurso „Tarptautiniai jaunimo debatai“ šalies finale
event 2018-04-24 domain Diena.lt

Kaunietė varžysis dėl pergalės konkurso „Tarptautiniai jaunimo debatai“ šalies finale

Lietuvos moksleiviai susitiks vieninteliame Vidurio ir Rytų Europoje vokiečių kalba vykstančiame debatų konkurse ir kovos dėl pergalės šalies finale.

Konkurso „Tarptautiniai jaunimo debatai“ šalies finale keturi Lietuvos moksleiviai – Austėja Bazaraitė iš Vilniaus licėjaus, Simonas Gudaitis iš Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos, Vilniaus Žirmūnų gimnazijos moksleivė Vasarė Liutkevičiūtė ir Kauno jėzuitų gimnazijos moksleivė Vytautė Varneckaitė – varžysis dėl pergalės diskutuodami tema „Ar reikia Lietuvoje vietoje balsavimo teisės įvesti privalomą balsavimą?“

Tai vienintelis Vidurio ir Rytų Europoje vokiečių kalba vykstantis debatų konkursas. Jis vyks Vilniuje balandžio 27 d., 13.00 val. Tolerancijos centre, Naugarduko g. 10/2.

Tarptautiniai jaunimo debatai stiprina debatų kaip demokratijos instrumento vaidmenį ir skatina aktyvią daugiakalbystę Europoje. Šiame konkurse šiuo metu dalyvauja apie 2 500 moksleivių iš daugiau nei 150 mokyklų iš dvylikos Vidurio ir Rytų Europos šalių. Lietuvoje konkursas „Tarptautiniai jaunimo debatai“ vyksta nuo 2006 metų.

Daugiau skaitykite čia.