Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kauno marių regioniniame parke pristatytas projektas „Kodas – Nemunas“
event 2018-10-30 domain Ugdymo plėtotės centras

Kauno marių regioniniame parke pristatytas projektas „Kodas – Nemunas“

Spalio 25 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro metodininkė Aušrinė Demšienė su komanda Kauno marių regioninio parko lankytojų centre suorganizavo jau trečiąjį projekto „Kodas – Nemunas“ edukacinį renginį. Šio regioninio parko direktorė Nijolė Eidukaitienė gražiu sveikinimu pradėjo renginio atidarymą – linksmai ir įdomiai papasakojo apie šio parko gamtos ir kultūros vertybes bei vykdomus edukacinius užsiėmimus. Gamtos mokykloje buvo pristatyta Kauno marių atsiradimo istorija, Kauno marių tvenkinio kraštovaizdžio kompleksas, didžiosios atodangos, užlietos Nemuno intakų žiotys, unikalūs piliakalniai ir esami draustiniai.

Ugdymo plėtotės centro Socialinių mokslų, dorinio ugdymo ir kūno kultūros poskyrio vedėjas Šarūnas Gerulaitis pristatė projekto „Kodas – Nemunas“ idėją bei atliktas veiklas – vykusias edukacines dienas ir kūrybinių stovyklų edukacines vasaros stovyklas, pasidalijo renginių metu sukaupta gerąja patirtimi.

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus vedėjas Almantas Kulbis papasakojo apie konkurso „Išmaniosios technologijos gamtoje“ idėją, paaiškino, kaip naudotis „iNaturalist“ platforma, kuri skatina gamtininkų bendruomenę iš viso pasaulio bendradarbiauti, dalytis patirtimi, gamtos stebėjimo rezultatais.

Kauno kolegijos lektoriai Ilona Urbanavičienė ir Valdas Urbanavičius išsamiai supažindino su geografinės informacinės sistemos (GIS) teikiamomis galimybėmis mokymui(si) ir kūrybai. Lektoriai mokė kurti žemėlapio pasakojimą „Įspūdžiai prie Kauno marių“ pasitelkiant GIS.