Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kauno meras per naujos mokyklos Romainiuose atidarymą: nesiruošiame sustoti
event 2018-09-04 domain Diena.lt

Kauno meras per naujos mokyklos Romainiuose atidarymą: nesiruošiame sustoti

Naujų mokslo metų pradžia šįmet šimtams kauniečių tapo išskirtine švente. Viename sparčiausiai augančių miesto mikrorajonų – Romainiuose – duris atvėrė pirmoji ir kol kas vienintelė per Nepriklausomybės laikotarpį Kaune naujai pastatyta valstybinė mokykla.

Šiuolaikiškas dviejų aukštų pastatas su jaukiomis erdvėmis bei ramia aplinka iškilo pušyne, Romainių g. 28. Į naujos mokyklos statybas miestas investavo 2,1 mln. eurų. Čia mokysis 1-4 klasių mokiniai iš viso Kauno.

„Kaunas yra augantis miestas, kuriame kuriasi jaunos šeimos. Labai svarbu, kad kauniečių vaikai mokytųsi gerose ir jaukiose mokyklose. Kaunas pastaraisiais metais į tai daug investuoja ir nesiruošia sustoti“, – pabrėžė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Naujojoje mokykloje iš viso įrengtos aštuonios klasės pradinukams ir dvi grupės priešmokyklinio amžiaus vaikams. Čia pat veikia valgykla, biblioteka, erdvi sporto salė, informacinių technologijų kabinetas. Iš viso šiame Kauno Veršvų gimnazijos skyriuje gali mokytis iki 250 vaikų, o šiai dienai mokyklos duris pirmąkart pravėrė 175 auklėtiniai.

Kauno Veršvų gimnazijos direktorius Žilvinas Damijonaitis sako, kad naujoje mokykloje bus įgyvendinama novatoriško verslumo samprata, plėtojamas praktinis-patirtinis mokymasis, diegiami šiuolaikiški ugdymo metodai taikant išmaniąsias technologijas. Visa tai reiškia, kad greta tradicinių ugdymo metodų numatytos ir papildomos edukacinės veiklos: socialinis ir emocinis ugdymas, kūrybinis konstravimas, verslo simuliacijos mažiesiems ir kiti užsiėmimai.

Daugiau skaitykite čia.