Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kauno policija moksleiviams plačiai atvėrė duris
event 2018-03-29 domain Diena.lt

Kauno policija moksleiviams plačiai atvėrė duris

Kauno policininkų ketvirtadienis prasidėjo ne blogiečių gaudymu, baudų rašymu, o bendravimu su vaikais. Surengtoje atvirų durų dienoje iš arti pristatyta policininko specialybė. Lankytojus labiausiais sužavėjo tarnybiniai šunys ir ginklai.

Ir ginklai, ir košė

Kauno apskrities policija pakvietė iš arčiau susipažinti su policininkais, išmėginti jų darbo įrankius, sužinoti, ko reikia, norint tapti policijos pareigūnu, pasimatuoti uniformą ar paglostyti paklusniuosius policijos keturkojus draugus. Atgauti jėgas vaikams padėjo tikra kareiviška košė.

„Vaikai čia galėjo ne tik prisiliesti prie ginklų, bet ir sužinoti apie saugią aplinką bei kaip ją kurti, pamatyti mūsų šuniukus, kurie padeda pareigūnams atlikti nelengvą darbą. Vaikus labiausiai traukė mūsų automobilių parkas bei ginkluotė. Manome, kad policijos atvirų durų dienoje apsilankys apie 1,5 tūkst. lankytojų, nes per pirmąsias valandas jau matėme didelius srautus“, – kalbėjo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos bendruomenės pareigūnų viršininkė Agnė Greblikaitė.

Daugiau skaitykite čia.