Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kauno rajono mokyklos žengia atsinaujinimo keliu
event 2018-08-30 domain Diena.lt

Kauno rajono mokyklos žengia atsinaujinimo keliu

„Mūsų tikslas – gera mokykla, kurioje yra saugi aplinka, geras emocinis klimatas, kūrybingi mokytojai, todėl užsibrėžėme atnaujinti visas ugdymo įstaigas“, - kalbėjo meras Valerijus Makūnas trečiadienį Domeikavos gimnazijoje vykusioje Kauno rajono švietimo įstaigų vadovų konferencijoje.

Švietimui – biudžeto milijonai

Sparčiai augančio rajono vadovas pastebėjo, kad kasmet švietimo reikmėms skiriama daugiau kaip pusė savivaldybės biudžeto lėšų.

Merui pritarė ir administracijos direktorius Antanas Nesteckis. „Svarbu, kad vaikai norėtų eiti į mokyklą, jiems čia būtų jauku“, - kalbėjo visą vasarą statybų rūpesčiuose paniręs direktorius.

Pernai už 5,2 mln. eurų buvo rekonstruota Domeikavos gimnazija, o šiemet statybininkų sulaukė net kelios ugdymo įstaigos.

Ypač džiugi Mokslo ir žinių šventė šiemet laukia Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos moksleivių – statybininkai baigia rekonstruoti gimnazijos pastatą, kuriame įsikurs ir vaikų darželis, biblioteka, atnaujinta sporto salė. Savivaldybė šiam tikslui skyrė 2,16 mln. eurų. Antrajame etape bus pastatytas priestatas su laisvalaikio sale, šalia mokyklos planuojama įrengti kartodromą.

Daugiau skaitykite čia.