Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kauno V. Kudirkos progimnazijos direktorė rausta teisme
event 2018-04-24 domain Diena.lt

Kauno V. Kudirkos progimnazijos direktorė rausta teisme

Kauno apygardos teisme atversta Vinco Kudirkos progimnazijos direktorės Danguolės Bagdonienės ir stambia pinigine afera kaltinamos buvusios vyriausiosios buhalterės Renatos Glavickienės bei jos sutuoktinio Aido byla.

Nekukli suma

Daugiau nei 55 tūkst. eurų per beveik 1,5 metų buhalterė R.Glavickienė, padedama sutuoktinio, sugebėjo nugręžti iš progimnazijos sąskaitos – taip suskaičiavo Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT), atlikusi ikiteisminį tyrimą šioje finansinės aferos byloje.

Progimnazijos direktorė, buvusi buhalterė ir jos sutuoktinis įsitaisė pirmoje Kauno apygardos teismo posėdžių salės eilėje. Vieni kitiems kaltinamieji nerodė jokių emocijų. Gal tik sutuoktinių sprendimas persėsti atokiau nuo buvusios darbdavės galėjo byloti apie ne pačių draugiškiausių jausmų antplūdį susitikus teismo salėje.

Nepaisant visus juos vienijančio kaltinamųjų statuso byloje, išeities pozicijos skyrėsi. Progimnazijos direktorė D.Bagdonienė pati kreipėsi į pareigūnus dėl galbūt nusikalstamos buhalterės veiklos. Įtartini finansiniai R.Glavickienės žygiai buvo pastebėti tada, kai moteris parašė prašymą iš darbo išeiti savo noru. Direktorės sprendimu buhalterė buvo atleista.

Kratydamasi jai metamų kaltinimų buhalterė R.Glavickienė "Kauno dienai" gerokai anksčiau buvo pareiškusi, kad veikė su direktorės D.Bagdonienės žinia. Paviešinus kaltinamąjį aktą, R.Glavickienė teismui pareiškė iš dalies pripažįstanti savo kaltę. Tokios pačios pozicijos laikėsi ir jos sutuoktinis. Tačiau buhalterė atsisakė "Kauno dienai" patikslinti, kurią kaltinimo dalį pripažįsta, o kurios ne.

Daugiau skaitykite čia.