Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kėdainiuose apsilankęs premjeras paragino greičiau baigti mokyklos statybas
event 2018-06-27 domain Delfi.lt

Kėdainiuose apsilankęs premjeras paragino greičiau baigti mokyklos statybas
Lietuvoje veikia ne tik tradicinės mokyklos. Siekiant padėti vaikams susidoroti su emociniais, socialiniais iššūkiais, mūsų šalyje ėmė rastis ir tokios švietimo įstaigos, kuriose ugdomi lyderystės sugebėjimai. Viena tokių Kėdainiuose veikianti „Sėkmės ir lyderystės mokykla”, kurioje apsilankęs premjeras Saulius Skvernelis aptarė mokyklos plėtros planus.

Iniciatyvą stabdo neveiklumas
 
Pagrindinis susitikimo tikslas – verslininkės Jolantos Blažytės kartu su gimnazijos kolektyvu bei savivaldybe prieš penkerius metus įkurtos „Sėkmės ir lyderystės mokyklos“ plėtra ir ateities perspektyvos, sakoma mokyklos atstovų pranešime spaudai.
 
Penktadienį į Kėdainių Šviesiąją gimnaziją atvykęs premjeras S. Skvernelis taip pat akcentavo tokio profilio mokyklų svarbą. Kėdainių „Sėkmės ir lyderystės mokykla” - vienintelė tokio pobūdžio neformaliojo ugdymo mokykla. Anot premjero, rajono savivaldybė turi dėti daugiau pastangų ir skirti daugiau dėmesio, kad „Sėkmės ir lyderystės mokyklos“ pastatas būtų pilnai įrengtas.
 
„Manau, kad nebeturėtų likti tokių nebaigtų projektų, kaip šios mokyklos priestatas. Daugiau nebegalime sau leisti vadovautis principu padarykime kažkiek kažką, griaučius pastatykime, o vėliau kaip Dievas duos. Kas pradėta daryti, tą būtina pabaigti. Būtina pabaigti visus pradėtus projektus“, – kalbėjo S. Skvernelis.

Daugiau skaitykite čia.