Tinklalapio logotipas
Grįžti

Keliaujanti stovykla „Voratinklis“ pradeda žygį po Rytų Lietuvą
event 2018-06-08 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Keliaujanti stovykla „Voratinklis“ pradeda žygį po Rytų Lietuvą

Keliaujanti stovykla „Voratinklis“ birželį ir liepą Rytų Lietuvoje lankys atostogaujančius moksleivius. Tai jau trečiasis  keliaujančio „Voratinklio“ vasaros turas, kurį organizuoja Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su Švietimo ir mokslo ministerija.

Neformaliojo ugdymo specialistus bei meno žmones vienijanti „Voratinklio“ vadovų komanda, su pilnu autobusiuku žaidimų, kitų reikalingų priemonių, birželio 11 d. – liepos 25 d.  lankysis Visagine, Eišiškėse, Zarasuose, Butrimonyse, Šalčininkuose, Kalesnikuose, Nemenčinėje, Adutiškuje, Pabradėje, Švenčionyse ir Švenčionėliuose. Kiekvienoje vietovėje stovykla apsistos 2–3 dienoms. Pirmosios „Voratinklio“ stotelės – Visagino kūrybos namai ir Eišiškių gimnazija, šalia kurių stovykla įsikurs birželio 11 dieną.

„Norime mažuose miesteliuose ir kaimuose gyvenantiems vaikams, likusiems namuose, paįvairinti atostogas ir parodyti, jog smagiai ir turiningai vasarai reikia visai nedaug – nuoširdaus dėmesio, paprastų priemonių ir šiek tiek fantazijos, kaip jas kūrybingai panaudoti. Stovyklos programoje esame nusimatę daugybę smagių kūrybinių ir judriųjų užduočių, skatinančių bendrystę ir draugiškumą, buriančių komandą, ugdančių kūrybišką požiūrį“, – pasakoja „Voratinklio“ koordinatorius Mantas Jusis.

Nors pati programa ir jos trukmė bus derinama prie susirinkusių vaikų norų bei lūkesčių, Lietuvos vaikų ir jaunimo centro projektų vadovas Mantas Jusis išskiria keletą pramogų, kurios laukia būsimųjų „Voratinklio“ stovyklautojų. Tai aktyvūs pažinimo užsiėmimai, skatinantys pažinti save ir savo kraštą – su juo susijusias legendas, istorinius įvykius bei asmenybes; kūrybiniai talentų (at)skleidimo vakarai įpinant šokį, dainavimą, vaidybą; judrieji komandiniai iššūkiai,  tokie, kaip įdomusis  tinklinis, „didžiosios NSO varžybos“, „Vikingų kūbai“ bei gausybė stalo žaidimų.

 „Voratinklio” maršrutas:

 

BIRŽELIS

 

11–12 d.

Visagino kūrybos namai (I pamaina)

11–13 d.

Eišiškių gimnazija (Šalčininkų r.)

13–15 d.

Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija

18–19 d.

Butrimonių Anos Krepštul gimnazija (Šalčininkų r.)

21–22 d.

Šalčininkų „Santarvės“ gimnazija

25–27 d.

Kalesninkų Liudviko Narbuto gimnazija (Šalčininkų r.)

28–29 d.

Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija

LIEPA

 

9–11 d.

Visagino kūrybos namai (II pamaina)

12–13 d

Adutiškio pagrindinė mokykla (Švenčionių r.)

16–18 d.

Švenčionėlių progimnazija

19–20 d.

Švenčionių progimnazija

23–25 d.

Pabradės menų mokykla

Daugiau informacijos:

Mantas Jusis, LVJC projektų vadovas

Tel . (8 5) 272 5331

El. p. mantas.jusis@lvjc.lt

www.lvjc.lt/voratinklis/