Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kiekvienas turėdamas užsispyrimo gali tapti geru atlikėju
event 2018-02-20 domain Bernardinai.lt

Kiekvienas turėdamas užsispyrimo gali tapti geru atlikėju

Nėra vaiko, kuris negalėtų atrasti savęs meno pasaulyje. Tereikia rasti būdą, kaip tą pasaulį vaikui atverti su malonumu. 

55-us veiklos metus skaičiuojanti Vilniaus miesto savivaldybės Grigiškių meno mokykla kviečia susipažinti su mokytojais, kurie kasmet paruošia per 300 jaunųjų muzikantų, dailininkų ir šokėjų. Būdami ne tik puikūs pedagogai, bet ir profesionalūs aktyviai koncertuojantys atlikėjai, šie žmonės savo asmeniniu pavyzdžiu įkvepia ir veda vaikus į nuostabų meno pasaulį.

Romas Morkūnas – vaikų itin mėgstamas Grigiškių meno mokyklos akordeono mokytojas. Šį instrumentą įsimylėjo dar vaikystėje, aktyviai koncertuoja iki šiol ir perduoda savo patirtį mokiniams ne tik mokydamas juos groti akordeonu, bet ir gerai jaustis Lietuvos ir užsienio šalių koncertų bei festivalių scenose.

Akordeono mokytojas prisipažįsta, kad darbas su vaikais nėra lengvas. „Pats svarbiausias dalykas – susibendrauti su vaiku. Mes turime būti tarsi draugai, – šypsodamasis sako R. Morkūnas. – Turi būti vaikui draugiškas, atviras, nuoširdus. Vaikai ir užsikabina už to, kad mato: va, mokytojas groja, galbūt ir aš taip galiu? Vaikams visada sakau, kad ir aš buvau lygiai toks pats, kaip ir jūs. Aš irgi pradėjau nuo nulio ir tapau atlikėju. Kekvienas turėdamas didelį norą, užsispyrimo ir įdėdamas darbo gali tapti geru atlikėju.“

 

Bernardinai.TV