Tinklalapio logotipas
Grįžti

KITOKIA kūno kultūros pamoka mokykloje
event 2018-04-26 domain Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

KITOKIA kūno kultūros pamoka mokykloje

Įsibėgėjant pavasariui, Lietuvos vaikų ir jaunimo centro (LVJC) konkursas „Išjudink kitus“ grįžta į Lietuvos mokyklas. Atsinaujinęs kviečia 1–9 klasių moksleivius burti komandas, kurti ir išjudinti draugus KITOKIA kūno kultūros pamoka!

 „Išjudink kitus 2018“ skirtas ne tik sportui, bet ir Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui.

Jo metu moksleiviai bus skatinami pasidomėti, kokios sportinės veiklos buvo populiarios prieš 100 metų ir išlaisvinti savo fantaziją įsivaizduojant ateities – po 100 metų kūno kultūros pamokas. Remiantis savo atradimais, sukurti KITOKIOS kūno kultūros pamokos aprašymą, o įdomiausią aktyvią veiklą surengti mokyklos draugams.

Tam, kad prisiminimai išliktų ne tik atmintyje, šios veiklos įgyvendinimą nufilmuoti, sumontuoti  trumpą filmuką ir jį atsiųsti konkurso organizatoriams.

Konkurso laimėtojai bus paskelbti rudenį – finalinio renginio metu. Renginyje planuojami susitikimai ir bendros, veiklos su sportininkais bei žymiais asmenimis, įvairios aktyvios pramogos.

„Išjudink kitus 2018“ iniciatyvą palaiko ir kviečia moksleivius sportuoti šiuolaikinės penkiakovės sportininkas, Pasaulio ir Europos čempionatų prizininkas Justinas Kinderis,  baidarininkai, Europos čempionato prizininkai Edvinas Ramanauskas ir Aurimas Lankas. Taip pat baidarininkas, Lietuvos olimpinės rinktinės narys Mindaugas Maldonis.

Daugiau informacijos: www.lvjc.lt/isjudink-kitus

Nuotraukose – praėjusių metų konkurso finalinio renginio akimirkos.