Tinklalapio logotipas
Grįžti

Klaipėdoje vyko klasikinės gitaros konkursas
event 2018-05-15 domain Diena.lt

Klaipėdoje vyko klasikinės gitaros konkursas

Juozo Karoso muzikos mokykloje įvyko VII respublikinis klasikinės gitaros konkursas „Cantabile“.

Konkursas kasmet į Klaipėdą iš visos Lietuvos sukviečia įvairaus amžiaus grupių (0-25 m.) jaunuosius klasikinės gitaros atlikėjus, grojančius solo bei ansamblyje. Šiais metais konkurse dalyvavo daugiau ne 50 dalyvių ir beveik 20 pedagogų iš visos Lietuvos ir Latvijos. Dalyviai atvyko iš daugelio Lietuvos muzikos mokyklų, taip pat konkurse dalyvavo privačiose mokyklose besimokantys ar savarankiškai besiruošiantys atlikėjai.

I solo grupėje (0-12 m.) pirmąją vietą pasidalino Aleksis Ratenieks (Alsunga, Latvija, mok. Ainars Macpans) ir Orestas Parakininkas (Klaipėda, mok. Laura Saudargaitė). Antrąją vietą užėmė Andris Vanags (Alsunga, Latvija, mok. Ainars Macpans) ir Edgaras Nevardauskas (Plungė, mok. Vidmantas Lūža).

II solo grupėje (13-16 m.) pirmąją vietą laimėjo Augustas Poškus (Trakai, mok. Algimantas Pauliukevičius), antrąją – Peteris Paulicans (Ryga, mok. Modris Baumanis). Trečiosios vietos laureato diplomus gavo Vladislavs Serenoks (Ryga, mok. Modris Baumanis) ir Karina Stūronaitė (Vilnius, mok. Valdemaras Mikuckis).

Daugiau skaitykite čia.