Tinklalapio logotipas
Grįžti

Klaipėdos licėjuje – tarptautinio bakalaureato diplomo programa
event 2018-05-02 domain Diena.lt

Klaipėdos licėjuje – tarptautinio bakalaureato diplomo programa

Jau nuo artėjančių mokslo metų Klaipėdos licėjuje būsimi pirmos klasės gimnazistai turės galimybę pradėti ruoštis mokymuisi pagal tarptautinę bakalaureato diplomo programą (IB). Tai galimybė ne tik Klaipėdos mokiniams, bet ir užsieniečių, susiejusių savo gyvenimą su mūsų miestu, vaikams įgyti pripažįstamą ir visame pasaulyje vertinamą diplomą. Nuo 2020 metų šie mokiniai III ir IV klasėse mokymąsi Klaipėdos licėjuje galės tęsti pagal tarptautinę IB diplomo programą, kurią užbaigę įgis tarptautinio bakalaureato diplomą.

Mokomasi iš JK vadovėlių

Tarptautinio bakalaureato diplomo programa (IB) – dviejų paskutinių vidurinės mokyklos metų ugdymo programa, skirta 11–12 ( III–IV) klasių mokiniams. IB – aukštais akademiniais reikalavimais, subalansuotu ugdymo turiniu bei patikimu vertinimu pasižyminti programa, padedanti mokiniams tinkamai pasiruošti studijoms pasaulio universitetuose. IB klasėse dėstomoji kalba yra anglų (išskyrus, lietuvių kalbos pamokas). Mokomasi iš Jungtinėje Karalystėje leistų vadovėlių, skirtų IB programą vykdančioms mokykloms. Vadovaujamasi vienodu, objektyviu ir patikimu vertinimu, kurį pripažįsta geriausi pasaulio universitetai.

Tarptautinio bakalaureato organizacija (IBO) įkurta 1968 m. Ženevoje. Šiuo metu IBO priklauso 2580 mokyklų 134 pasaulio šalyse.

Daugiau skaitykite čia.