Tinklalapio logotipas
Grįžti

Klaipėdos licėjus: naujas skrydis į aukštį
event 2018-05-21 domain Diena.lt

Klaipėdos licėjus: naujas skrydis į aukštį

Klaipėdos licėjaus vardą šiais mokslo metais garsino didelis būrys moksleivių. Mokyklos auklėtiniams tarptautiniuose konkursuose atiteko 6 prizinės vietos, respublikinėse – 29, regiono ir apskrities – 9, miesto olimpiadose ir konkursuose – 124 prizinės vietos. Mėlynojo kilimo šventėje buvo apdovanoti 135 mokiniai ir 44 juos ruošę mokytojai.

Šventėje – daug svečių

Jau šeštus metus Klaipėdos licėjaus bendruomenė, baigiantis mokslo metams, renkasi į tradicinę Mėlynojo kilimo šventę, kurios metu pagerbiami įvairių tarptautinių, respublikinių ir miesto olimpiadų bei konkursų prizininkai, mokslo lyderiai ir jų mokytojai, skelbiami metų nominacijų laimėtojai.

Šventinė ceremonija kasmet vyksta Klaipėdos universiteto (KU) Menų akademijos koncertų salėje, kurioje eiti licėjaus mėlynuoju kilimu mokiniams ir jų mokytojams yra didelė garbė. Tapo įprasta, kad ši šventė suburia ne tik licėjaus bendruomenės narius, bet ir nemažai įvairių sričių garbingų miestiečių – mokslininkų, menininkų, verslininkų, dvasininkų. Pasveikinti mokinius ir mokytojus atvyko miesto meras V.Grubliauskas, Klaipėdos savivaldybės atstovai A.Daujotienė, V.Kazakauskienė, A.Cesiulis, Švietimo ir mokslo ministerijos vyr. specialistė G.Butkienė, ilgametė licėjaus bičiulė ir globėja B.Banevičienė, KU Mokslo ir meno prorektorė doc. dr. R.Vaičekauskaitė, Šv. Kazimiero bažnyčios klebonas R.Karpavičius, pranciškonų vienuolis brolis Paulius, Klaipėdos dramos teatro aktorė R.Arbačiauskaitė, Muzikinio teatro solistas Š.Juškevičius, labdaros ir paramos fondo "Gerumo versmė" vadovė I.Gusiatina, bendrovės "Bega" valdybos pirmininkas A.Kuzmarskis, Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos generalinis direktorius A.Pauža ir kiti.

Daugiau skaitykite čia.