Tinklalapio logotipas
Grįžti

Klaipėdos valstybinė kolegija rengia studentus geriems darbams
event 2018-09-17 domain tv3.lt

Klaipėdos valstybinė kolegija rengia studentus geriems darbams

„Ar šeimos narys sukarščiavo, ar susižeidė tiek šeimoje, tiek draugų kompanijoje, pirmiausiai pagalbos kreipiamasi į šalia esantį mediką, kurio dėka suteikiama pagalba, - yra įsitikinusi Klaipėdos valstybinės kolegijos Sveikatos mokslų fakulteto Slaugos katedros vedėja Daiva Narvilienė. - Slaugytojo profesija dėl nuolatinio „gero kitam darymo“ yra viena iš labiausiai teikiančių pasitenkinimą profesijų“.

Pasak Daivos Narvilienės, slauga yra viena iš seniausių profesijų žmonijos istorijoje, o Slaugos specialistų poreikis darbo rinkoje didėja, nes ne tik visuomenė sensta, bet ir nuolat kuriamos naujos sveikatos priežiūros įstaigos.

„Tai patraukli, darbo vietas įvairiuose sveikatos priežiūros įstaigų padaliniuose garantuojanti profesija“, - teigia Slaugos katedros vedėja.

Išskirtinės sąlygos

Rengiant Bendrosios praktikos slaugytojus Sveikatos mokslų fakultete siekiama, kad absolventai taptų aukštos profesinės kvalifikacijos slaugos specialistais, kurie dirbdami įdiegtų į praktiką naujausias slaugos mokslo žinias ir technologijas, bei tobulintų slaugos praktiką.

Daiva Narvilienė džiaugiasi, kad Slaugos studijų programa yra nuolat atnaujinama ir tobulinama. „Bendrosios praktikos slaugos programos studijos pasižymi teorinių ir praktinių studijų integracija, - teigia pašnekovė. - Praktinių studijų metu, slaugos procedūrų simuliacijos sudaro galimybes sukurti įvairias klinikines situacijas bei simuliacijas studentui saugioje aplinkoje, naudojant daugiafunkcinius manekenus ir muliažus“.

Praktinės studijos vyksta mažose grupėse, kurioms yra suteikiamos galimybės įgyti praktinius įgūdžius ne tik simuliacinėse klinikinėse laboratorijose, bet ir realiose darbo vietose: įvairių profilių ligoninėse, sveikatos priežiūros centruose, bendruomenėse bei pacientų namų aplinkoje.

Daugiau skaitykite čia.