Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kodėl verta vykti į Zapyškį ir kelti savo aitvarą: dešimt priežasčių
event 2018-05-10 domain Diena.lt

Kodėl verta vykti į Zapyškį ir kelti savo aitvarą: dešimt priežasčių

Gegužės 12 dieną Kauno rajone, Zapyškyje, tradicinėje vietoje ant Nemuno kranto prie restauruojamos Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios, vėl susiburs šimtai aitvarų entuziastų. Festivalis „Tarp žemės ir dangaus“ nuo 11 val. laukia visų romantikų, tikinčių, kad atitrūkus nuo kasdienių rūpesčių ir pakėlus į dangų aitvarą išsipildo mažiausiai trys svajonės.

Verta atvykti į Lietuvos aitvarų sostinę Zapyškį ir tapti jau dvyliktus metus skaičiuojančio festivalio „Tarp žemės ir dangaus“ dalyviu, nes:

1. Šis festivalis – tai šeimų šventė, puoselėjanti aktyvaus, kūrybingo laisvalaikio tradiciją. Joje netrūksta veiklos nei suaugusiesiems, nei vaikams. Tarp tūkstančių aitvarų gerbėjų būtinai sutiksi senų draugų arba susirasi naujų. Čia renkasi įdomūs žmonės, mokantys pakelti į aukštį ne tik aitvarą, bet ir širdį.

2. Festivalio kūrybinėse dirbtuvėse sukuriama šimtai aitvarų. Gal taviškis bus vienas įspūdingiausių, linksmiausių, keliančių daugiausiai simpatijų?

3. Pagrindinis šių metų festivalio akcentas – akcija „Šimtas aitvarų Lietuvos 100-mečiui“. Visi renginio dalyviai bus kviečiami aitvarų dirbtuvėse marginti aitvarus geltona, žalia ir raudona spalvomis, o po to vieningai pakelti juos į dangų.

Daugiau skaitykite čia.