Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kolegos iš Ukrainos domisi Lietuvos patirtimi plėtojant švietimo kokybę
event 2018-07-23 domain Nacionalinė mokyklų vertinimo agentūra

Kolegos iš Ukrainos domisi Lietuvos patirtimi plėtojant švietimo kokybę

Agentūroje su atsakomuoju vizitu 2018 m. liepos 18 d. viešėjo Ukrainos valstybinės švietimo kokybės tarnybos vadovo pirmasis pavaduotojas Aleksandras Jakimenko, Teisinės pagalbos ir korupcijos prevencijos sektoriaus vadovė Viktorija Bloško, Ryšių su visuomene, informavimo, duomenų analizės ir tarptautinio bendradarbiavimo sektoriaus vadovė Olena Garaščiuk.

Agentūros direktorius Vidmantas Jurgaitis, sveikindamas kolegas iš Ukrainos, pasidžiaugė užsimezgusia šilta, partneriška draugyste su Ukrainos valstybinės švietimo kokybės tarnybos žmonėmis, galimybe plėtoti tarptautinę ir skleisti Agentūroje vykdomų veiklų patirtį.

Ukrainos kolegos buvo supažindinti su Agentūros skyriais, pristatytos jų veiklos. Svečius ypač domino išorės vertintojų atrankos, parengimo, atestacijos klausimai. Mokymų ir vertintojų atestavimo skyriaus metodininkė Skaidrė Pavlovskaja detaliai papasakojo apie skyriuje vykdomą vertintojų atrankos procesą, apibūdino esminius ir svarbiausius vertintojų rengimo aspektus, paaiškino atestacijos proceso esmę. A. Jakimenko, dėkodamas už priėmimą, išreiškė pageidavimą ir toliau bendradarbiauti, ypač rengiantis vykdyti mokyklų išorės vertinimą Ukrainoje.

Nuotr. autor. Diana Verbiejienė

Birutė Rutkauskienė
Mokymų ir vertintojų atestavimo skyriaus metodininkė