Tinklalapio logotipas
Grįžti

Konferencija „Mokytojo meistriškumas – mokinio ir mokyklos pažangai“
event 2018-10-18 domain Nacionalinė mokyklų vertinimo agentūra

Konferencija „Mokytojo meistriškumas – mokinio ir mokyklos pažangai“

Kokybės siekiančių mokyklų klubas kviečia diskutuoti apie mokytojo meistriškumą ir jo reikšmę. Konferencija „Mokytojo meistriškumas – mokinio ir mokyklos pažangai“ vyks 2018 m. lapkričio 15 d. Kaišiadorių rajono Žiežmarių gimnazijoje (Žaslių g. 21, Žiežmariai, Kaišiadorių rajonas). Numatomas laikas: 10.00 – 15.30 val.

Mokytojo profesionalumas ir jo pozityvi nuostata kokybiškam darbui yra esminiai švietimo pažangos veiksniai. Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros duomenys rodo, kad šiandien aktyvus mokymasis, paremtas mokinių pozityviomis nuostatomis, jų patirtimi, partneryste su mokytojais dar nėra dažnas reiškinys Lietuvos mokyklose – išorinio vertinimo metu stebėtose pamokose vyrauja mokymo paradigma, mokytojų asmeninio meistriškumo aspektai dažnai išorės vertintojų identifikuojami, kaip tobulintini mokyklų veiklos aspektai.

Konferencijos tikslas – pasidalinti gerąja patirtimi, skatinant mokytojų profesinio meistriškumo raišką ir auginimą savivaldybės, mokyklos ir pamokos lygmenimis.

Numatoma pristatyti Kaišiadorių rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus, mokyklų, Kokybės siekiančių mokyklų klubo atstovų, Vilniaus Balsių progimnazijos patirtį.

Programa skirta Kokybės siekiančių mokyklų klubo nariams ir Kaišiadorių rajono savivaldybės pedagoginės bendruomenės nariams.

Norinčius dalyvauti konferencijoje prašome registruotis. Registraciją vykdo Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centro Neformaliojo švietimo skyrius – http://svietimas.kaisiadorys-sspc.lt/ Registracija vyks nuo 2018 m. spalio 22 d. iki lapkričio 9 d.

Dalyviams bus išduodami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (pažymėjimo kaina 2 eurai).