Tinklalapio logotipas
Grįžti

Konferencija „Savanorystė: daryti gera yra gera“ Marijampolės savivaldybėje
event 2018-05-16 domain Lyderių laikas

Konferencija „Savanorystė: daryti gera yra gera“ Marijampolės savivaldybėje

2018 m. kovo 22 d. Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centras ir projekto „Lyderių laikas 3“ Marijampolės savivaldybės kūrybinė komanda sukvietė bendraminčius į konferenciją „Savanorystė: daryti gera yra gera“.

Kokių galimybių gali atverti savanorystė jaunam žmogui? Kur ji gali nuvesti? Kaip ugdyti mokinius, kad socialinė-pilietinė veikla mokykloje įgytų prasmę? Kiek padėdamas kitiems gali gauti pats? Tai pagrindiniai konferencijos klausimai, į kuriuos jos dalyviai – savanoriai, mokytojai, mokiniai, tėvai, įvairių organizacijų atstovai – ieškojo atsakymų dalindamiesi patirtimi ir idėjomis, diskutuodami.

Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centro vadovė ir projekto „Lyderių laikas 3“ savivaldybės kūrybinės omandos narė Meilė Apanavičienė pasidžiaugė: „Iš tikrųjų ta idėja brendo gana seniai ir švietimo centro žmonių galvose. Keletą metų. Paskui sulaukėme palankios situacijos. Palanki situacija yra tai, kad į Marijampolę atėjo „Lyderių laiko“ projektas. Susikūrė kūrybinė puikių žmonių komanda. Švietimo žmonės – jie beveik visi dirba mokyklose. Ir tą idėją – ir mes esame tos komandos nariai, švietimo centro žmonės, – atsinešėme į švietimo projektą.“

„Mūsų „Lyderių laiko 3“ kūrybinė komanda tikisi paskleisti savas žinias. Ir pasisemti naujų žinių. Taigi, bendrai gimsta tiesa“, – trumpai ir aiškiai reziumavo Saulius Druskis, Marijampolės savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas, projekte „Lyderių laikas 3“ dalyvaujančios Marijampolės savivaldybės kūrybinės komandos vadovas Saulius Druskis.

Konferencijos dvasią puikiai perteikia marijampoliečių sukurtas renginio vaizdo siužetas: