Neformalusis vaikų švietimas

Grįžti

Konkursas „Mano mokykla gali“ kviečia mokinius didinti saugumą prie vandens telkinių
event 2019-02-25 domain Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

Konkursas „Mano mokykla gali“ kviečia mokinius didinti saugumą prie vandens telkinių

Artėjant vasarai, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras skelbia kasmetinį, nacionalinį konkursą „Mano mokykla gali“. Jame moksleiviai skatinami nesustoti – gilinti žinias apie saugų elgesį vandenyje ir prie vandens telkinių, išbandyti savo jėgas ir laimėti šaunius prizus.

Šiemet konkurse 1–4 ir 5–10 klasių vaikai priims pažintinius iššūkius savo mokyklose, pagal organizatorių iš anksto pateiktas užduotis.

„Viktorinos“ iššūkyje – varžysis mokyklos komandos tarpusavyje, stengdamosios atsakyti kuo daugiau klausimų apie saugų elgesį vandenyje ir prie vandens telkinių. Viktoriną organizuos mokyklų bendruomenės, pagal iš anksto pateiktą turinį: „Saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens telkinių ABC“, viktorinos klausimus ir atsakymus, vertinimo skales.

„Saugok bendruomenę“ iššūkyje – dalyviai pasirinks savo miesto (miestelio) vandens telkinį, kuriame vasarą maudosi. Geriau susipažinę su šalia jo esančiais saugumo ženklais, sukurs labiausiai trūkstamo ženklo plakatą ir su juo prie telkinio nusifotografuos.

„Mano mokykla gali“ – tai neeilinė galimybė paskatinti vaikus ne tik saugiau elgtis prie vandens telkinių, daugiau judėti gryname ore, bet ir smagiai leisti laiką kartu su bendraklasiais, kūrybiškai realizuoti savo idėjas!

2018 metais konkursas sukvietė 30 mokyklų, iš viso 143 komandas. Norintiems dalyvauti šių metų konkurse, registracija vyksta  el. p. sveikatingumas@lvjc.lt. Dalyvavimas – nemokamas. Daugiau informacijos: www.lvjc.lt/mano-mokykla-gali-1-4, www.lvjc.lt/mano-mokykla-gali-5-10