Tinklalapio logotipas
Grįžti

Konkursas „Mano mokykla gali“ kviečia moksleivius vasarą pasitikti saugiai
event 2018-03-27 domain Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

Konkursas „Mano mokykla gali“ kviečia moksleivius vasarą pasitikti saugiai

Artėjant vasarai, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras trečius metus iš eilės skelbia nacionalinį konkursą „Mano mokykla gali“, kuriame mokyklų bendruomenės skatinamos nesustoti – gilinti žinias apie saugų elgesį vandenyje ir prie vandens telkinių, išbandyti jėgas ir laimėti aktyvius prizus.

Kovo pab. – balandžio pr. prasidėsiantis konkursas vyks atskirai pradinukams ir vyresnių moksleivių komandoms. Jo metu visi dalyviai priims pažintinius iššūkius savo mokyklose, pagal organizatorių iš anksto pateiktas užduotis. Pirmame iššūkyje – kūrybiškai teiks siūlymus, pasirinkto vandens telkinio teritorijos lankytojų saugumui užtikrinti, o antrame – dalyvaus viktorinoje ir pasitikrins pirmo iššūkio metu sukauptas žinias.

Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet konkurse bus labai svarbi mokyklų bendruomenių iniciatyva, kadangi moksleiviams visi iššūkiai vyks mokyklose. Būtent jų darbuotojai, pagal organizatorių pateiktas užduotis ir vertinimus, realizuos iššūkių įgyvendinimą savo įstaigose.

Tokia iniciatyva tikimasi suteikti galimybę dalyvauti visoms Lietuvos mokykloms. Net ir toms, kurios neturi resursų vykti į kitus miestus, tačiau norėtų įsitraukti ir paskatinti moksleivius dalyvauti panašiuose, edukacinio pobūdžio konkursuose.