Tinklalapio logotipas
Grįžti

Konkursas „Ventspils IT challenge“
event 2018-10-04 domain Ugdymo plėtotės centras

Konkursas „Ventspils IT challenge“

Ir šiais metais konkurso „Ventspils IT challenge“ (liet. „Ventspilio IT iššūkis“) finalas nestokos įvairių netikėtumų ir siurprizų, o vienas iš jų bus grupės „Double Faced Eels“ koncertas.

Konkurso „Ventspils IT challenge 2018“ finalas vyks Ventspilyje (Latvija) lapkričio 7–9 dienomis. Moksleiviai finale patikrins savo žinias ir varžysis dėl įspūdingo piniginio prizo – iki 1600 EUR vertės 1 komandai.

Po rimto darbo turi sekti smagus poilsis, todėl finalo dalyvius kvies įvairūs pramoginiai ir poilsio renginiai. Trečiadienį, lapkričio 7 d., finalo dalyvių lauks didelis pramoginis renginys – vakaras, kuriame bus žaidžiami žaidimai ir vyks kitokia veikla. Konkurso antrąją dieną, lapkričio 8 d., po įtemptos veiklos pripildytos dienos moksleiviai turės galimybę dalyvauti organizatorių pasiūlytoje veikloje ir pasimėgauti grupės „Double Faced Eels“ koncertu. Ši grupė praėjusių metų pabaigoje laimėjo tarptautinį „Youtube“ muzikos šou „Best.Cover.Ever“. Jie yra vienintelė grupė iš Europos, kuri pateko į šio konkurso finalą ir laimėjo. Taip atsitiko todėl, kad grupė įsidrąsino, paskelbė vaizdo įrašą ir buvo atrinkta finalui JAV.

Taip pat finalo dalyviai turės galimybę dalyvauti „Ventspils IT challenge“ socialinių tinklų konkurse ir laimėti vertingų prizų.

Konkurso finalo dalyviai galės ne tik patikrinti, bet ir papildyti savo žinias. Jauniausi dalyviai lankysis įvairiose Ventspilio įstaigose, taip pat užsiėmimų pagal įvairius interesus įstaigose. Vyriausių dalyvių, vidurinių mokyklų moksleivių, lauks specialiai jiems skirta Ventspilio aukštosios mokyklos veikla.

Iki technologijų konkurso „Ventspils IT challenge“ finalo jau liko tik mėnuo. Dalyviai iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos aktyviai registruojasi konkursui. Informuojame, kad niekas dar nebus prarasta, jeigu nepavyks užregistruoti savo komandos iki spalio 5 d., nes tiek pateikti paraišką konkursui, tiek siųsti užduotis galima iki spalio 12 d. vakaro!

Daugiau informacijos, paraiškos anketa ir konkurso nuostatai yra pateikti konkurso svetainėje www.ventspilsitc.com. Konkurso dalyvius prašome taip pat sekti aktualijas Facebook konkurso paskyroje „Ventspils IT izaicinājums 2018“: www.facebook.com/ventspilsitchallenge.