Tinklalapio logotipas
Grįžti

Korepetitoriams tėvai išleidžia tūkstančius eurų, daugiausia – matematikai
event 2018-04-23 domain LRT.lt

Korepetitoriams tėvai išleidžia tūkstančius eurų, daugiausia – matematikai

Korepetitorių paslaugų poreikis didėja – jų dažniau prisireikia į gimnazijas stojantiems aštuntų klasių moksleiviams bei pradinukams. Taip LRT.lt sako korepetitorių paslaugas teikiančios įmonės „Alfa klasė“ vadovas Paulius Serva. Įmonės „Pasimokome.lt“ istorijos korepetitorius Aurimas Skaržinskas sako nepastebintis pernelyg kintančios korepetitorių paslaugų paklausos, tačiau pažymi, kad kaip tik šiuo metu yra besikreipiančiųjų bumas.  

Korepetitorių paslaugų veikla penkerius metus užsiimantis P. Serva sako pastebintis, kad paslaugų paklausa tikrai didėja.

Tuo metu „Pasimokome.lt“ istorijos korepetitorius A. Skaržinskas sako nejuntantis pernelyg kintančios korepetitorių paslaugų paklausos, tačiau pažymi, kad kaip tik dabar – tokių paslaugų poreikio padidėjimas.

Papildomai daugiausia mokosi matematikos

LRT.lt pašnekovai pastebi, kad matematikos korepetitorių poreikis išsiskiria labiausiai iš visų, tuo metu kitos disciplinos sulaukia daugiau ar mažiau panašios paklausos.

„Mūsų mokykloje daugiau nei 50 proc. mokinių lanko matematikos pamokas, antra pagal populiarumą – lietuvių kalba. Kai kurie moksleiviai papildomai mokosi keleto disciplinų“, – pažymi A. Skaržinskas.

Daugiau skaitykite čia.