Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kultūros ministrė: projektas „Moksleiviai į Vyriausybę“ – naudingas ir jo dalyviams, ir rengėjams
event 2018-08-20 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Kultūros ministrė: projektas „Moksleiviai į Vyriausybę“ – naudingas ir jo dalyviams, ir rengėjams

Kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson pirmadienį susitiko su šiemet jau dešimtus metus paeiliui rengiamo projekto „Moksleiviai į Vyriausybę“ dalyvėmis – Egle Zarankaite ir Gabriele Kalantaite.

 „Projektą „Moksleiviai į Vyriausybę“ vertinu kaip labai rimtą ir reikalingą, kuriam mūsų ministerija atsakingai rengiasi. Džiaugiuosi, kad pasirinkote Kultūros ministeriją. Mūsų Vyriausybė turi didelių įsipareigojimų kultūrai, kad kultūra taptų labai svarbia – strategiškai svarbia – valstybės ir kiekvieno iš mūsų gyvenimo dalimi, pradedant jau nuo mažų dienų“, – sakė ministrė L. Ruokytė-Jonsson.

 Visą šią savaitę vyksiančių susitikimų metu moksleivės gilinsis į Kultūros ministerijos ir kultūros įstaigų darbą, susipažins su vykdomomis programomis ir projektais, kitomis šios srities aktualijomis. Projekto dalyvės lankysis Lietuvos nacionaliniame muziejuje, Vyriausiojo archyvaro tarnyboje, Lietuvos kino centre, dalyvaus ir Vyriausybės kanceliarijos organizuojamuose renginiuose bei susitikimuose, atliks bendras užduotis.

 Ministrė L. Ruokytė-Jonsson palinkėjo moksleivėms G. Kalantaitei ir E. Zarankaitei įgyti  neįkainojamos patirties ir nepamirštamų įspūdžių, susipažįstant, kaip projektuojamos ir įgyvendinamos pertvarkos, kurios turės didelės įtakos ir Lietuvos kultūros ateičiai. Ministrė taip pat kvietė teikti naujas idėjas ir pasiūlymus – jaunatviškas požiūris dažnai gali tapti postūmiu įdomiems ir nestandartiniams sprendimams.

Projektu „Moksleiviai į Vyriausybę“ siekiama skatinti gabius Lietuvoje ir užsienyje besimokančius jaunuolius domėtis Lietuvos valstybės institucijų veikla, susipažinti su darbo viešajame sektoriuje ypatybėmis.