Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kūrybos konkursas „Embracing Our Differences“
event 2017-12-27 domain Žinauviska.lt

Kūrybos konkursas „Embracing Our Differences“

Menas yra galinga jėga, kuria gali išreikšti įvairiausias pozicijas ir pasakyti daugiau nei oficialiais kreipimosi raštais į bet kokias institucijas. Jei pastaruoju metu atkreipi dėmesį į skirtingus visuomenės narius, pastebi žmonių, gyvūnų, socialinių situacijų kitoniškumą ir manai, kad nereikia jo gėdytis – dalyvauk pasauliniame kūrybos konkurse „Embracing Our Differences“.

Konkursas yra atviras visiems kūrėjams: profesionalams, megėjams, moksleiviams, tapytojams, grafikams, fotografams ir pan. Dalyvavimas konkurse yra visiškai laisvas ir nieko nekainuoja. 

Konkursui pateikiami darbai (nuotraukos, piešiniai, plakatai ir kt.) gali būti siunčiami paprastu arba elektroniniu paštu. Abiem atvejais, jiems taikomi dydžio ir formato reikalavimai. Pateikiant darbus konkursui, reikia pridėti ir darbo pristatymą bei savo poziciją: ką tuo darbu nori pasakyti, kaip tavo patirtis atliepia konkurso tema ir pan.

Su praėjusių metų darbais nugalėtojais gali susipažinti čia, o savo darbą pateikti ir perskaityti aktualiausią informaciją gali konkurso rengėjų tinklalapyje.

Konkursas vyksta iki 2018 m. sausio 9 d.