Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečia praktinė-mokslinė konferencija „Kaip surasti save įvairovėje? Šiuolaikinė jaunimo tapatumo samprata ir tyrimai“
event 2018-09-20 domain Lyderių laikas

Kviečia praktinė-mokslinė konferencija „Kaip surasti save įvairovėje? Šiuolaikinė jaunimo tapatumo samprata ir tyrimai“

Šios konferencijos tikslas – supažindinti su naujausiomis žiniomis apie jauno žmogaus tapatumo raidą ir parodyti, kokios sąlygos yra palankios šiam svarbiam raidos procesui. 

Konferencijoje jaunimo tapatumo tyrėjai iš Italijos, Prancūzijos, Rumunijos, Lenkijos ir Lietuvos, bei kviestinė profesorė iš Olandijos dr. Susan Branje pristatys naujausias žinias ir įžvalgas apie iššūkius, su kuriais susiduria jauni žmonės ieškodami savo tapatumo šių dienų įvairialypėje ir greitai kintančioje Europoje.

Technologinė plėtra, migracija, globalizacija sukuria vis daugiau alternatyvų jauniems žmonėms, tačiau kartu kelia sunkumų atsirinkti, kokios vertybės bei gyvenimo tikslai yra asmeniškai reikšmingi. Konferencijoje daug dėmesio bus skiriama mokyklos, kaip formalaus švietimo institucijos, reikšmei jauno žmogaus tapatumo formavimuisi. Aptarsime, ką mokytojai ir mokyklų psichologai gali padaryti stiprindami jauno žmogaus tapatumą. Supažindinsime su gerąja patirtimi puoselėjant jaunų žmonių savąjį „AŠ“ neformaliame švietime.

Gebėjimas atpažinti jauno žmogaus poreikius, gali padėti užtikrinti jauno žmogaus gerovę šių dienų Europoje, pasižyminčioje dinamiškumu ir įvairiapusiškumu!

Ši konferencija yra Erasmus+ Strateginės partnerystės projekto „Novatoriškas mokymas apie jaunimo tapatumą įvairialypėje Europoje“ baigiamasis renginys. 
Daugiau apie projektą galite rasti http://inside.mruni.eu. (Prieiga galima nuo 2018 09 24)

Data ir vieta
2018 m. spalio 11 d. viešbučio „Artis” konferencijų centras, Totorių g. 23, Vilnius.

Konferencijos organizatoriai
Mykolo Romerio universitetas, Bolonijos universitetas (Italija), Babes-Bolyai universitetas (Rumunija), Bordo universitetas (Prancūzija), Kardinolo Stefan Wyszyński universitetas Varšuvoje (Lenkija), Tolerantiško jaunimo asociacija bei Kauno technologijos universitetas.

Konferencijos programa
Konferencijos programa prisegta apačioje.
Konferrencija nemokama, su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą.
Konferencijos dalyviams bus išduodami registruoti kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Registracija
Registracija būtina. Kviečiame registruotis čia. 
Registruotis galima iki 2018 m. spalio 1 d.

Pasiteirauti
Renata Garckija, el. paštas: r.garckija@mruni.eu, tel. 8(5)2714717

Atsisiųsti dokumentą:
Parsisiųsti šį dokumentą (Konferencijos programa.pdf)Konferencijos programa.pdf [ ] 589 Kb