Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečiame dalyvauti nacionaliniame matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurse
event 2018-10-31 domain Nacionalinis egzaminų centras

Kviečiame dalyvauti nacionaliniame matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurse

Nacionalinis egzaminų centras organizuoja Nacionalinį matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursą. Šiuo konkursu siekiama skatinti mokinius domėtis ir mokytis gamtos mokslų ir matematikos, propaguoti mąstymo bei matematikos ir gamtos mokslų žinių taikymo praktikoje gebėjimų ugdymą, propaguoti modernias matematikos ir gamtos mokslų užduotis.

Konkurso matematikos ir gamtos mokslų klausimai orientuoti į mokinių aukštesniuosius mąstymo gebėjimus, bendrąsias kompetencijas ir žinių taikymą konkrečiose praktinėse situacijose. Užduotis bus atliekama kompiuteriu. Užduočių vertinimas – kompiuterizuotas.

Konkurse kviečiame dalyvauti visų bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų 8, 9 ir 10 klasių mokinius, besidominančius matematika, gamtos mokslais ir jų taikymu. Kiekvienos mokyklos dalyvių skaičius neribojamas. Kiekvienos mokyklos 8, 9 ir 10 klasės mokiniai, geriausiai atlikę užduotis, bus apdovanoti konkurso laimėtojų diplomais.

Konkursas vyks 2018 m. gruodžio 7 d. Esant poreikiui, konkurso užduotis kompiuteriu bus galima atlikti dviem srautais. Mokyklų atsakingi asmenys gali registruoti mokinius iki 2018 m. lapkričio 12 d.