Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečiame dalyvauti respublikiniame matematikos ir informacinių technologijų piešinių konkurse
event 2018-11-09 domain Ugdymo plėtotės centras

Kviečiame dalyvauti respublikiniame matematikos ir informacinių technologijų piešinių konkurse

Vilniaus Simono Daukanto progimnazija, bendradarbiaudama su Vilniaus Gedimino technikos universitetu ir VGTU inžinerijos licėjumi, organizuoja respublikinį integruotą matematikos ir informacinių technologijų piešinių konkursą „PIEŠINYS = MATEMATIKOS UŽDAVINYS“.

Konkurso tikslas – skatinti mokinius kūrybiškai pažvelgti į matematiką, rasti ir tekstų rašykle išreikšti savitas, drąsias, patrauklias matematikos interpretacijas. Konkursas skirtas 5–12 klasių mokiniams. Konkurso dalyvių užduotis – sukurti matematinių uždavinių iliustracijas, naudojantis tekstų rašykle („MS Word“, „Open Office Writer“ ar kt.), vien tik iš įvairiausių figūrų.

Konkurso laimėtojai ir juos rengę mokytojai bus apdovanoti diplomais ir prizais. Visiems dalyvavusiems mokytojams ir mokiniams bus įteikti pažymėjimai, patvirtinantys dalyvavimą respublikiniame konkurse.

Svarbiausios datos:

  • darbai pateikiami nuo lapkričio 5 d. iki vasario 3 d.;

  • darbai vertinami nuo vasario 4 d. iki vasario 15 d.;

  • skelbiami konkurso nugalėtojai vasario 17 d.

Detalius konkurso nuostatus ir anketą galima rasti interneto svetainėje www.superit.lt/konkursas dokumentų skiltelėje. Jei kiltų klausimų, rašykite el. paštu konkurso.piesiniai@gmail.com.

Lauksime aktyvaus Jūsų dalyvavimo!