Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečiame į kasmetinę prancūzų kalbos mokytojų ir dėstytojų asociacijos konferenciją
event 2018-10-18 domain Ugdymo plėtotės centras

Kviečiame į kasmetinę prancūzų kalbos mokytojų ir dėstytojų asociacijos konferenciją

Lietuvos prancūzų kalbos mokytojų ir dėstytojų asociacija kartu su Prancūzų institutu Lietuvoje ir kitais partneriais kviečia mokyklų prancūzų kalbos ir kitų (nekalbinių) dalykų mokytojus, QF kokybės ženklo programos būsimus ir esamus dalyvius, frankofoniją puoselėjančių mokyklų vadovus bei jų atstovus, universitetų dėstytojus ir visus besidominčiuosius prancūzų kalbos mokymu į kasmetinę konferenciją.

Dviejų dalių konferencija „Tvari (f)Frankofonija: mokytojo vaidmuo“ prasidės lapkričio 9 d. Lietuvos Respublikos Seime. Savo pranešimuose valdžios atstovai ir lektoriai iš Prancūzijos aptars naują mokytojo vaidmenį modernioje visuomenėje ir iššūkius frankofonijai. Švenčiant Lietuvos nepriklausomybės šimtmetį, bus iškilmingai apdovanoti prancūzų kalbos mokytojai bei dėstytojai už indėlį puoselėjant prancūzų kalbą mūsų šalyje.

Lapkričio 10 d. Vilniaus universitete vyks praktiniai užsiėmimai prancūzų kalbos ir kitų (nekalbinių) dalykų mokytojams bei universitetų dėstytojams.

Detali konferencijos programa ir kultūrinės veiklos bus paskelbtos artimiausiu metu.

Registracija į konferenciją vyksta iki spalio 22 dienoshttps://goo.gl/forms/jISTJLJmkv4Kv0013

Konferencijos dalyviams bus išrašyti Ugdymo plėtotės centro pažymėjimai.

Įeinant į Seimo rūmus būtina turėti su savimi asmens dokumentą.

Asociacijos taryba pasirūpins nakvynės Vilniuje galimybe dalyviams iš kitų miestų, tačiau norime atkreipti dėmesį, kad nakvynės išlaidas apmoka siunčianti švietimo įstaiga arba pats dalyvis.