Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečiame į „Lyderių laiko“ alumnų susitikimą
event 2017-09-28 domain Lyderių laikas

Kviečiame į „Lyderių laiko“ alumnų susitikimą

Kviečiame Jus į projekto „Lyderių laikas“ alumnų susitikimą, kuris vyks 2017 m. spalio 18 d. Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijoje. Renginio tikslas – pristatyti Šiaulių miesto, dalyvavusio antrajame projekto „Lyderių laikas“ etape, kūrybinės komandos sukurtą socialinių kompetencijų ugdymo modelį, jo įgyvendinimo patirtį ir aptarti jos panaudojimą stiprinant Šiaulių krašto ir Lietuvos švietimą.

Projekto „Lyderių laikas“ alumnų susitikimai – tai renginių ciklas, skirtas telkti švietimo profesionalus bendrai veiklai ir tarpusavio pagalbai, stiprinti ryšius dėl mokinių mokymosi pažangos remiantis projekto „Lyderių laikas“ dalyvių patirtimi. Šeši renginiai organizuojami skirtinguose Lietuvos regionuose, pirmasis jų vyksta Šiauliuose.

Renginio metu Šiaulių miesto kūrybinė komanda pristatys patirtį diegiant socialinių kompetencijų ugdymo modelį, susitikimo dalyviai diskutuos, kuo ši patirtis aktuali šiandien ir kaip ją galima naudoti siekiant nacionalinių ir Šiaulių krašto švietimo tikslų. Praktinėje sesijoje bus ieškoma bendradarbiavimo kelių išsaugant ir skleidžiant vertingą patirtį.

Alumnų susitikime neliks neaptartas ir pats alumnystės reiškinys, jo prasmė ir nauda asmeniui, bendruomenėms. Nors projekto „Lyderių laikas“ alumnai yra švietimo lyderystės formaliosios ir neformaliosios studijų programos dalyviai, savivaldybių kūrybinių komandų nariai, projekto išugdyti konsultantai, renginyje dalyvauti kviečiami visi, kuriems artima darbų nuoseklumo, tvarumo ir tęstinumo idėja.

Detalią informaciją apie renginį rasite čia.