Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečiame mokyklas dalyvauti projekto „Pažink valstybę“ veiklose
event 2018-09-07 domain Ugdymo plėtotės centras

Kviečiame mokyklas dalyvauti projekto „Pažink valstybę“ veiklose

Ugdymo plėtotės centras drauge su Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos Valstybės pažinimo centru ir kitais partneriais įgyvendina projektą „Pažink valstybę“. Projekto tikslas – supažindinti mokinius su įvairiomis Lietuvos viešojo gyvenimo sritimis, aptarti aktualias nacionalines ir regionines problemas, apsvarstyti jų sprendimo būdus.

Projekte dalyvaujančių mokyklų klasės turės galimybę atvykti į Vilnių ir susipažinti su pasirinktomis viešojo sektoriaus institucijomis, drauge apsvarstyti jų kompetencijai priskiriamų klausimų sprendimo galimybes.

Dalyvauti projekto veiklose kviečiama viena mokyklos 11–16 metų amžiaus mokinių klasė su mokytoju. Informacijos apie mokyklų ketinimus dalyvauti projekte laukiame iki 2018 m.rugsėjo 14 d., tai padaryti galite užpildę paraišką: https://tinyurl.com/pazink-valstybe.

Projektas vyks 2018 m. rugsėjo–gruodžio mėn. Įvadinis projekto renginys numatytas mokytojams šių metų rugsėjo 27 d.Vilniuje, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos Valstybės pažinimo centre.

Tikimės prasmingo bendradarbiavimo ugdant mokinių supratimą, kas yra valstybė, ir stiprinant jų pilietiškumą.

Paraiškas pateikti iki 2018 m.rugsėjo 14 d.

 Kvietimas 2018-09-06
Kontaktiniai asmenys:
Rasa Šavareikaitė,
tel. (8 5) 277 2195, el. p. Rasa.Savareikaite@upc.smm.lt,
Giedrė Čiapienė,
tel. (8 5) 277 2194, el. p. Giedre.Ciapiene@upc.smm.lt.