Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečiame registruotis į renginį „Kibernetinė sauga“, skirtą IKT koordinatoriams!
event 2018-10-16 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Kviečiame registruotis į renginį „Kibernetinė sauga“, skirtą IKT koordinatoriams!

Švietimo informacinių technologijų centras, bendradarbiaudamas su ES institucijų patariamųjų tarybų nare Margarita Starkevičiūte, š. m. spalio 25 dieną organizuoja renginį, skirtą mokyklų IKT koordinatoriams – asmenims, besirūpinantiems IKT diegimu mokyklose, mokyklų vadovams ir mokytojams, naudojantiems IKT ugdymo procese.

Kiekvieną spalio mėnesį organizuojamas Europos kibernetinio saugumo mėnuo (ECSM). Tai yra ES programa skirta švietimui apie piliečių kibernetinį duomenų ir informacijos saugumą bei kibernetinių grėsmių suvokimą. Planuojamo renginio IKT koordinatoriams metu numatoma mokykloms pateikti aktualią informaciją kibernetinio saugumo tematika.

Renginio metu dalyviams bus pristatytas kibernetinio saugumo žinių patikrinimo testas, kuris organizuojamas jau ne pirmus metus. 2017 m. informacijos ir tinklų saugos (NIS) testą išsprendė 2041 moksleivis iš 25 įvairių mūsų šalies regionų mokyklų. 2018 m. spręsti testą kviečiame visas Lietuvos mokyklas, taip skatinant mokinius pasitikrinti savo žinias apie kibernetinį saugumą. Testą galite rasti nuorodoje https://cybersecuritymonth.eu/references/quiz-demonstration/welcome-to-the-network-and-information-security-quiz/.

Testą spręsti kviečiame spalio 16-22 dienomis! Informacijos, kiek Jūsų mokinių ir iš kiek skirtingų klasių, laukiame spalio 23-24 dienomis el. paštu mskbiuras@outlook.com. Mokytojams, atsiuntusiems informaciją apie mokinius, išsprendusius testą – bus išduoti žinių pripažinimo (acknowledgment certificates) raštai už dalyvavimą.

Taip pat renginio metu įvairūs specialistai pasidalins savo patirtimi bei žiniomis šiomis temomis: „Asmens duomenų sauga“, „Dirbtinio intelekto technologijos“, „Saugus kompiuterio naudojimas“ ir „Saugus elgesys internete“. Bus atkreiptas dėmesys ir į psichologinius aspektus susidūrus su kibernetinėmis grėsmėmis. 

  • Renginio programą galima atsisiųsti pdf formatu ČIA;
  • ITC informacinį raštą galima atsisiųsti pdf formatu ČIA;
  • Renginio vieta: LR Ryšių reguliavimo tarnybos patalpos, 2ojo aukšto salė (rrt.lt, adresas: Mortos g. 14, Vilnius);
  • Renginio laikas: 10:00-14:00 val.;
  • Registracija į renginį vykdoma iki spalio 24 d. 10:00 val. adresu https://goo.gl/forms/SsaSU7EkLhKHMszn2. Dalyvių skaičius ribotas, todėl kiekvienas užsiregistravęs gaus dalyvavimo patvirtinimą iš renginio organizatorių.
  • Renginys NEMOKAMAS. Komandiruotės išlaidas apmoka dalyvį siunčianti organizacija. Renginio dalyviams bus išduodami dalyvio PAŽYMĖJIMAI;
  • Savo klausimus, atsiliepimus, nuomones iki renginio bei jo metu, galima pateikti elektroninėje platformoje adresu https://padlet.com/asta_buineviciute/seminaras_10_25.
  • Planuojama renginio tiesioginė transliacija adresu http://goo.gl/gVlUT2.

Renginiai, skirti IKT koordinatoriams, planuojami kiekvieno mėnesio paskutinį ketvirtadienį. Apie renginius informacija skelbiama www.itc.smm.lt ir www.emokykla.lt.