Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečiame susipažinti su elektroniniais bandomaisiais testais
event 2018-10-19 domain Nacionalinis egzaminų centras

Kviečiame susipažinti su elektroniniais bandomaisiais testais

Kviečiame išbandyti elektroninius užsienio kalbos (anglų) pasiekimų lygio nustatymo ir gamtos mokslų testus  elektroninėje atviro kodo testavimo aplinkoje (TAO). Jie parengti pagal ankstesnių metų užduotis ir skirti II gimnazijos klasės mokiniams.

Atlikę užsienio kalbos (anglų) testo klausymo ir skaitymo  ir gamtos mokslų testo užduotis, rezultatą gausite iškart. Rašymo užduotis užsienio kalbos (anglų) teste nebus vertinama automatiškai.

Šių testų paskirtis – pristatyti užduočių atlikimo elektroniniu būdu ir elektroninės testų vykdymo sistemos technines galimybes. Tokio tipo testai padės atskleisti jums ne tik dalykinius, bet ir informacinius komunikacinius gebėjimus.

Ir užsienio kalbos, ir gamtos mokslų testų pabaigoje rasite kelis anketos klausimus. Labai prašome į juos atsakyti, nes jūsų atsakymai mums labai svarbūs.

Testus galite atlikti, prisijungę svečio teisėmis prie elektroninės testavimo aplinkos (TAO). Prisijungti galite ir iš Nacionalinio egzaminų centro interneto svetainės, spausdami dešinėje esančią nuorodą „Elektroniniai testai“.

2019 metų pavasarį elektroninėje aplinkoje planuojame vykdyti užsienio kalbos (anglų) pasiekimų lygio nustatymo, gamtos, socialinių mokslų testus II gimnazijos klasės mokiniams ir integruotą matematikos ir gamtos mokslų nacionalinio  mokinių pasiekimų patikrinimą.