Tinklalapio logotipas
Grįžti

Pradinių klasių mokiniai jau gali naudotis kultūros pasu: kviečiame mokyklas registruotis
event 2018-10-03 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Pradinių klasių mokiniai jau gali naudotis kultūros pasu: kviečiame mokyklas registruotis

Kultūros paso paslaugos teikiamos mokiniams, besimokantiems pagal pradinio ugdymo programą, siekiant skatinti ir plėtoti jų domėjimąsi įvairiomis kultūros ir meno veiklos formomis, supažindinti su dalyvavimo šiose veiklose galimybėmis.

2018 m. rugsėjo–gruodžio mėn. kultūros pasas skirtas tik pradinių klasių mokiniams, kai kiekvienam pradinukui skiriami 5 eurai.

Pagrindiniai žingsniai mokykloms

Į kiekvienos mokyklos, vykdančios pradinio ugdymo programą, bendrąjį paštą, išsiųsta registracijos prie Kultūros paso paslaugų rezervavimo ir užsakymo sistemos duomenys ir kita reikalinga informacija.

Už mokinių paslaugų pasirinkimo koordinavimą yra atsakinga mokykla, kuri paskiria kultūros paso paslaugų koordinatorių ir persiunčia jam registracijos prie paslaugų sistemos duomenis.

Koordinatorius turi užsiregistruoti sistemoje ir tokiu būdu įgyja teisę rezervuoti bei užsakyti paslaugas savo mokyklos mokiniams bei lydintiems asmenims.

Paslaugas mokykla renkasi iš rinkinio, paskelbto švietimo portalo neformalaus vaikų švietimo srityje www.kulturospasas.lt.

Mokyklų dalyvavimui mokyklos paskyroje suformuojama virtuali mokyklos piniginė, kiekvienam mokiniui skiriant 5 eurus. Mokykla pasirenka paslaugą iš  rinkinio ir, naudodamasi vartotojo prisijungimo duomenimis, rezervuoja paslaugą.

Paslaugos užsakymas patvirtinamas, mokyklai į rezervavimo ir užsakymo sistemą įkėlus mokyklos vadovo įsakymu patvirtintą dalyvių sąrašą.

Išsamią kultūros paso paslaugų mokiniams, besimokantiems pagal pradinio ugdymo programas, pasirinkimo, užsakymo ir atsiskaitymo tvarką rasite čia

Svarbu: Rekomenduojame mokykloms pasitikrinti, ar jų el. pašto dėžutės duomenys sutampa su nurodytais AIKOS sistemoje. Jei mokyklos el. pašto adresas pasikeitęs, prašome apie tai pranešti el. paštu administrator@portalas.emokykla.lt.

Papildoma informacija:

Kultūros paso koncepcija

Kultūros paso paslaugų atrankos 2018 m. tvarkos aprašas

Kultūros paso paslaugų finansavimo 2018 metų tvarkos aprašas

Švietimo portalo neformalaus vaikų švietimo sritis https://www.emokykla.lt/neformalus/pradzia

 

Paslaugų finansavimo ir administravimo funkcijas atlieka Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (toliau – LMNŠC) kartu su Švietimo informacinių technologijų centru, kuris administruoja švietimo portalą www.emokykla.lt.

Kilus techniniams klausimams rašykite administrator@portalas.emokykla.lt , kitais klausimais kreipkitės į LMNŠC tel.: 8 601 55 614.