Tinklalapio logotipas
Grįžti

Kviečiame tapti „Scientix“ ambasadoriumi savo šalyje
event 2017-08-30 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Kviečiame tapti „Scientix“ ambasadoriumi savo šalyje

Mes kviečiame visus mokytojus, kurie domisi trečiuoju „Scientix“ ambasadorių mokymų kursu, dalyvauti tarptautinėje programoje. Mokymai vyks nuo 2017 metų spalio mėnesio 2-os dienos iki gruodžio mėnesio 4-tos dienos „Scientix Moodle“ platformoje.

Šis kursas yra būtinas žingsnis atrenkant naujus „Scientix“ atstovus – STEM (apima gamtos mokslus, technologijas, inžineriją ir matematiką) mokytojus, kurie remia „Scientix“ mokslo švietimo bendruomenės Europoje sklaidą, taip pat keitimąsi patirtimi ir žiniomis tarp visų suinteresuotų STEM švietimo šalių. Baigę kursą mokytojai, kurių bendras įvertinimas yra 65 procentai ar daugiau, bus pakviesti tapti „Scientix“ ambasadoriais. Jie turės užpildyti paraišką ir parašyti motyvacinį laišką. Atsižvelgdamas į galutinius kurso rezultatus ir motyvacinius laiškus bei vadovaudamasis nacionalinės valdžios institucijų pritarimu, Europos mokyklų tinklas paskirs ambasadorius. Po dviejų kursų laidų „Scientix“ ambasadoriais dirbo 358 mokytojai iš 38 šalių.

Mokymų privalumai mokytojams:
*Susipažinsite ir mokysitės kartu su bendraminčiais mokytojais iš visos Europos ir už jos ribų;
*Gausite patirties, kaip dalyvauti kituose projektuose;
*Turėsite galimybę tapti „Scientix“ ambasadoriumi ir tarptautinės mokytojų bendruomenės nariu.

Jei norėtum tapti „Scientix“ ambasadoriumi savo šalyje – dalyvauk mokymuose ir registruokis iki rugsėjo 20 d. Daugiau informacijos apie kurso tikslus, turinį ir organizaciją rasite čia.