Neformalusis vaikų švietimas

Grįžti

Kvietimas į Vasario 16-osios jaunimo eiseną „Lietuvos valstybės keliu“
event 2019-01-22 domain Lituanistų sambūris

Kvietimas į Vasario 16-osios jaunimo eiseną „Lietuvos valstybės keliu“

Gerbiami Kolegos, gerbiamos Kolegės,
Lituanistų sambūris kartu su Lietuvos istorijos mokytojų asociacija ir Vilniaus miesto savivaldybe kviečia Vilniaus ir Lietuvos mokyklų bendruomenes paminėti Vasario 16-ąją tradicine šventine jaunimo eisena.

Nuoširdžiai kviečiame susirinkti Vasario 16-ąją, 10 valandą į Katedros aikštę Vilniuje su trispalvėmis ir savo mokyklų vėliavomis, su būgnais ir kitais mušamaisiais – kad eiti būtų smagu.

Iš senosios Lietuvos valstybės centro – iš Šventaragio slėnio, nuo Valdovų rūmų ir Katedros, kurioje ilsisi Vytautas Didysis ir Lietuvos globėjas Šv. Kazimieras – eisime kartu pro Signatarų namus, Vilniaus rotušę iki Jono Basanavičiaus aikštės ir Didžiojo Vilniaus seimo rūmų. Taip pat visi norintys Rasose pagerbsime Vasario 16-osios akto signatarų Jono Basanavičiaus, Mykolo Biržiškos ir Jono Vileišio, už Tėvynės laisvę žuvusių savanorių kapus.

Eisime keliu, jungiančiu mus su Lietuvos valstybe ir jos kūrėjais.

Iš anksto galite susipažinti ir moksleivius supažindinti su mūsų eisenos maršrutu – su šešiolika svarbių Lietuvos valstybės istorijos vietų, kurias šių metų kelyje aplankysime.

Lietuvos valstybės keliu 2019_maršrutas

Pagarbiai
Lituanistų sambūris