Tinklalapio logotipas
Grįžti

Laimėk kelialapį į stovyklą
event 2018-05-25 domain Žinauviska.lt

Laimėk kelialapį į stovyklą

Jaunimo vasaros stovykla „LINK“  skelbia konkursą 180 Eur vertės kelialapiui laimėti.  Grįsta „išbandyk pats“ principu, „LINK“ stovykla siekia ugdyti jaunimo gebėjimą kūrybiškai spręsti problemas, skatinti iniciatyvumą ir aktyvų idėjų įgyvendinimą.

Konkurse kviečiame dalyvauti 12–18 metų moksleivius, kurių tikslas sukurti kuo netikėčiau gyvenime pritaikomą daiktą iš kartono. Kūrinio nuotrauką ar video, kartu su trumpu idėjos aprašymu iki birželio 10 d. siųsk adresu info@link-stovykla.lt  Komanda atrinks 3 originaliausių idėjų autorius, kurių darbais pasidalins „LINK“ stovykla „Facebook“ puslapyje. Kelialapį į stovyklą laimės daugiausiai patikimų surinkęs kūrinys.

„LINK“ stovykla – edukacinė taikomosios kūrybos stovykla, kurios metu stovyklautojai konstruoja įvairius savo ir vadovų inicijuotus projektus (namelius medžiuose, plaustus, hamakus, sūpynes, vigvamus), atlieka mokslinius eksperimentus, susiduria su praktinėmis užduotimis menų, sporto, technologijų, fizikos, chemijos srityse. Devynerius metus iš eilės siekiama supažindinti moksleivius su konstravimo pagrindais, įgalinti juos naudotis įvairiais konstravimo įrankiais bei medžiagomis, taip įgyvendinti savo pačių kurtas idėjas. 

Dalyvauti konkurse galima iki 2018 m. birželio 10 d.

Daugiau informacijos rasi čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Link Stovykla.