Tinklalapio logotipas
Grįžti

Laimės aitvaras parskrido į gimtąją Kelmę
event 2018-10-19 domain Lrytas.lt

Laimės aitvaras parskrido į gimtąją Kelmę

Spalio 17 d. Kelmėje vyko Laimės aitvarų diena, skirta miesto ypatingiems vaikams ir jų kūrybiniams gebėjimams puoselėti. Į dangų kilo didžiuliai aitvarai-vėliavos, papuošti Kelmės specialiosios mokyklos ir Kražantės progimnazijos moksleivių darbais.

Projekto sumanytojas pedagogas Valdas Kančauskas pasakojo: „Simboliška, kad mūsų Laimės aitvaras, aplankęs beveik visą Lietuvą, pagaliau parskrido į gimtąją Kelmę, kur ir gimė ši idėja. Saulėtą rudens dangų skrodė vaikų integraciniai, vektorinės tapybos kūriniai, kurie, be mūsų šalies, skraidė ir kaimyninėje Latvijoje. Mūsų nuveikti darbai, sukauptos patirtys skatina augti ir kelti sau dar didesnius iššūkius bei svajoti. Džiaugiamės, kad gera kūrybinė žinia kaip gražiausias žiedas skleidžiasi ir dabar jau stebina tūkstančius. Stebuklai ir vėl mus lydi. Prieš renginį nerimavome, kad visiškai nėra taip mums reikalingo vėjo gūsio. Tačiau vos tik Laimės aitvaras buvo iškeltas į dangų, jį tarsi nematoma angelo ranka pagavo ir jau nebepaleido iki pat renginio pabaigos. Turėjome net retą galimybę iškelti abu mūsų piešinius-Laimės aitvarus vienu metu. Auga ir mūsų draugų skaičius. Didžiuojamės mūsų draugais iš Jungtinių Amerikos Valstijų ambasados Lietuvoje. Tai Shai Moore, JAV ambasados patarėja žmogaus teisių klausimais, ir Giedra Demereckienė, politikos ir ekonomikos specialistė, kurios specialiai atvyko į rajoninį Laimės aitvarų dienos renginį, skirtą specialiųjų poreikių vaikų kūrybiniams gebėjimams puoselėti.“

Renginyje dalyvavo net 55 ypatingi mokiniai iš Kelmės specialiosios mokyklos, Kelmės „Kražantės“ progimnazijos ir Kelmės „Aukuro“ pagrindinės mokyklos, kurių daugelis pirmą kartą gyvenime pasigamino ir skraidino savo Laimės aitvarą. Džiugu buvo stebėti jų pastangas, išradingumą ir spindinčias laimingas akis.

Daugiau skaitykite čia.