Tinklalapio logotipas
Grįžti

LAKMA ir JAV ambasada Vilniuje kviečia į profesinio tobulėjimo kursą „Formuojamasis vertinimas ugdymo procese“
event 2018-10-05

LAKMA ir JAV ambasada Vilniuje kviečia į profesinio tobulėjimo kursą „Formuojamasis vertinimas ugdymo procese“

Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija LAKMA kviečia 5-8 kl. anglų kalbos mokytojus į profesinio tobulėjimo kursą „Formuojamasis vertinimas ugdymo procese“ (22 akad. val.). Lektorė – Cristina Berry, JAV ambasados kultūrinių mainų programos dalyvė, vertinimo specialistė, šiuo metu bendradarbiaujanti su Švietimo ir mokslo ministerija.

Lektorė – Cristina Berry, JAV ambasados kultūrinių mainų programos dalyvė, vertinimo specialistė, šiuo metu bendradarbiaujanti su Švietimo ir mokslo ministerija.

Tikslas – plėtoti pedagogų kompetencijas taikyti formuojamojo vertinimo strategijas, kurios skatina aktyvų ir sąmoningą mokinių dalyvavimą mokymosi procese.

Kurso trukmė - 22 akad. val.

Kursas susideda iš trijų dalių: įvadinis seminaras (8 akad. val.); nuotolinės konsultacijos su lektore naudojant internetinę platformą (8 akad. val.); baigiamasis seminaras (6 akad. val.).

Įvadinis seminaras vyks 2018 m. spalio 29 d. Vilniuje, VDU Švietimo akademijoje adresu T.Ševčenkos g. 31. Baigiamasis seminaras planuojamas gruodžio mėn. pradžioje.

Dalyvio mokestis už visą kursą: 25 eur LAKMA nariams, 50 eur ne nariams. Į mokestį įeina mokymai, medžiaga ir pažymėjimas. Kelionės ir maitinimo išlaidos nepadengiamos.

Registracija ir apmokėjimas iki 2018 m. spalio 26 d.

Registracijos anketą rasite čia: goo.gl/CvQxxY

Daugiau informacijos admin@lakmaonline.lt