Tinklalapio logotipas
Grįžti

Lazdijuose švietimo įstaigos vilios naujomis patraukliomis erdvėmis
event 2018-10-26 domain Alfa.lt

Lazdijuose švietimo įstaigos vilios naujomis patraukliomis erdvėmis

Mokslo metams įsibėgėjus, Lazdijų rajono savivaldybės švietimo įstaigose jau įpusėjo ir įgyvendinamų projektų darbai. Šiuo metu rajono mokyklose vyksta intensyvūs patalpų atnaujinimo darbai, kad mokiniams žinios būtų suteikiamos kokybiškose ir šiuolaikiškose ugdymo įstaigų erdvėse. 

 Taip pat darbų pabaigos nekantriai laukiama ir Lazdijų sporto centre. Jiems pasibaigus ne tik mokiniai, bet ir visi miesto bei rajono gyventojai galės sportuoti moderniose, labiau lankytojų poreikius atitinkančiose patalpose. Vykstančius darbus apžiūrėjo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Siekiant didinti Lazdijų rajono savivaldybės bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą kuriant mokyklose modernias, kūrybiškumą skatinančias erdves, savivaldybėje vykdomas projektas „Modernių ir saugių erdvių sukūrimas bendrojo ugdymo įstaigose Lazdijų rajono savivaldybėje“. Šio projekto lėšomis modernizuojama Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos sporto salė. Modernizavimo darbai sujungia ne tik salės, bet ir persirengimo kabinų bei dušų atnaujinimo ir remonto darbus, šiuo metu sporto salės remonto darbai eina į pabaigą, kur pakeista grindų danga, naujai atlikta vidaus sienų apdaila, atnaujintas salės inventorius, pakeistas apšvietimas, įrengti dušai bei atnaujinti sanitariniai mazgai bei sutvarkyta elektra. 

Daugiau skaitykite čia.