Tinklalapio logotipas
Grįžti

Lietuvos sporto universitetas laukia studentų ir ragina nebijoti pertvarkos
event 2018-03-30 domain Alfa.lt

Lietuvos sporto universitetas laukia studentų ir ragina nebijoti pertvarkos

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU) Seimui jau įteikė planą, pagal kurį prie šios aukštosios mokyklos būtų prijungtas Lietuvos sporto universitetas (LSU). Šis laikosi užsispyręs ir planui nepritaria. LSU ragina būsimus studentus nepasiduoti pertvarkos panikai ir drąsiai rinktis mokslus šiame universitete.

„Seimui pateiktas reorganizavimo planas tik LSMU iš pusės, mūsų universitetas ir toliau laikosi pozicijos išlikti savarankiškam. Minėtame plane nematyti mūsų autonomijos. Išvis mūsų statusas neaiškus“, – kalbėjo LSU laikinoji rektorė doc. dr. Diana Rėklaitienė.

Seimui pateiktame plane numatyta, kad po pertvarkos LSU vadintųsi akademija, o jai vadovautų universiteto rektoriaus paskirtas kancleris.

„Dėl tokios rimtos pozicijos turėtų būti išgirsta ir akademinės bendruomenės nuomonė, o dabar siūloma, kad šią kandidatūrą tiesiog priimtų rektorius. Mūsų netenkina ir reorganizavimo sąlygos: LSMU mums siūlo keturias vietas Senate, kai iš viso yra 49 vietos. Apie kokį atstovavimą mūsų įstaigai kalbama?“ – klausė laikinoji rektorė.

Tačiau ji patikino, kad LSU studijuoti susiruošę moksleiviai neturi bijoti, kad jų studijos vieną dieną ims ir pasibaigs.

Daugiau skaitykite čia.