Tinklalapio logotipas
Grįžti

Linas Slušnys ir Daiva Šukytė knygoje analizuoja, ką gali mokytojas
event 2017-09-08 domain Lyderių laikas

Linas Slušnys ir Daiva Šukytė knygoje analizuoja, ką gali mokytojas

Ši knyga pirmiausia skiriama mokytojams, mokyklų vadovams, mokyklose dirbantiems psichologams bet, be jokios abejonės, ji bus patraukli ir mokinių tėvams, mokyklos bendruomenėms. Didžiausios šiandienos vertybės yra dėmesys, pagarba vienas kitam, gebėjimas bendrauti ir emocinis raštingumas.

Knygoje autoriai analizuoja, kaip viso to galima išmokyti ir išmokti mokykloje, kaip reikėtų vertinti itin sudėtingas situacijas. Kai kurios į šią knygą sugulusios mokytojų, mokinių, jų tėvų istorijos – itin skaudžios, sukėlusios emocijų audrą mokyklose.

Norima atkreipti dėmesį, kad pasaulis neišvengiamai keičiasi, – ir mums visiems laikas keistis. Šiandien jau nebegalime tikėtis besąlygiškos pagarbos sau, nes edukologo diplomas, kaip ir kiti diplomai, nebėra savaiminė vertybė.

„Ką gali mokytojas“ nėra akademinė knyga. Joje – tik pačios svarbiausios kasdienės mintys, kuriomis norime pasidalyti su visais, kam rūpi mūsų vaikų ateitis.

Knyga „Ką gali mokytojas“ skirta Mokytojui. Žodžiui „mokytojas“ suteikiame filosofinę prasmę, nes jis ne tik moko, bet ir ugdo, geba įdėmiai išklausyti ir išgirsti tai, kas sakoma. Mokytojui, kuris ne tik moko kitus, bet ir pats siekia tobulėti. Mokytojui, kuris galbūt jau rado arba tebeieško atsakymų į klausimus: ar aš geras mokytojas, kokios mano galimybės, kiek aš galiu (turiu) prisiimti atsakomybės ir kur yra mano, kaip atsakingo asmens, galimybių ribos?

Po knygos pristatymo proporcingai paskirstyti knygos egzemplioriai pasiekia rajonų švietimų centrus, švietimo įstaigų bibliotekas. Norintys perskaityti knygą gali kreiptis į arčiausiai esančią tokią instituciją. Taip pat sudaryta galimybė pasiskolinti knygas paskaityti iš Švietimo aprūpinimo centro: reikėtų kreiptis į Rasą Šnipienę, ŠAC direktoriaus pavaduotoją, tel. 868 626 236, el. p. rasa.snipiene@sac.smm.lt.