Tinklalapio logotipas
Grįžti

LL3 įžanginis renginys Šiaulių rajono savivaldybėje
event 2018-03-15 domain Lyderių laikas

LL3 įžanginis renginys Šiaulių rajono savivaldybėje

2018 m. kovo 7 d. projektas atkeliavo ir į Šiaulių rajono savivaldybę. Įžanginis renginys vyko savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriuje. Renginyje dalyvavo švietimo įstaigų direktoriai, pavaduotojai, mokytojai, savivaldybės administracijos atstovai. Renginio dalyvius sveikino ir sėkmės linkėjo Algis Mačiulis, Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas, Ingrida Venciuvienė, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja, Judita Šerdvytienė, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja. Mokyklų tobulinimo centro direktorė Eglė Pranckūnienė pristatė projektą „Lyderių laikas 3“ ir jo teikiamą naudą savivaldybei.

Svarbiu renginio akcentu tapo Ingos Rėvutienės, Šiaulių rajono savivaldybės Viešosios įstaigos Kuršėnų politechnikos mokykla vyresniosios profesijos mokytojos, papasakota lyderystės ir sėkmės istorija. I. Rėvutienė pabrėžė, kad sėkmė neateina iš karto, jos reikia siekti atkakliai, reikia drąsos, noro ieškoti, atsinaujinti, bendradarbiauti ir labai tikėti idėja. Mažose grupelėse apie savo sėkmę kalbėjosi ir visi kiti renginio dalyviai.

izanginis siauliai 20180307

Konsultantė Virginija Vaitiekienė kvietė šiauliškius svajoti apie savo krašto ateitį, apie pokyčius švietime, kurie galėtų įvykti... 2028 metais. Ji išsakė įdomių ir taiklių minčių. Renginio dalyviai sužinojo, kad:

• mokiniai tikisi, jog 2028 metais mokykloje bus įdomiau nei namuose, pamokos vyks įvairiose erdvėse, laboratorijose, mokytojai šypsosis, mokymas padės atskleisti kiekvieno vaiko talentus; 
• tėvai laukia visos dienos mokyklos, saugios aplinkos, nemokamo visų vaikų maitinimo, bendrų edukacijų vaikams ir tėvams; 
• mokytojams svarbu, kad įstaigos būtų stiprios, aprūpintos reikalingomis priemonėmis ir naujausiomis technologijomis; 
• bendruomenė mano, kad tik nuo švietimo lyderių priklausys, koks Šiaulių rajonas bus 2028 metais, ir tikisi, kad „viskas bus modernizuota, technologizuota ir suskaitmeninta“.

 

Apie tai, kaip dabar sekasi Šiaulių rajono ugdymo įstaigoms ir švietimo darbuotojams, kalbėjo projekto tyrėjų komandos atstovė dr. Milda Damkuvienė. Pratęsdamas tyrėjų mintis ir kviesdamas burtis pokyčiams, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas, savivaldybės kūrybinės komandos vadovas Raimondas Galkus pristatė kūrybinės komandos narius. Buvo akivaizdu, kad Šiaulių rajono komanda nusiteikusi energingai imtis veiklų ir siekti rezultatyvių pokyčių.