Tinklalapio logotipas
Grįžti

LSU auklėtiniai sportbačius kabino ant vinies, Motiejūnas prakalbo apie karvių sėklinimą
event 2018-06-06 domain Delfi.lt

LSU auklėtiniai sportbačius kabino ant vinies, Motiejūnas prakalbo apie karvių sėklinimą

„Planavau būti treneriu, o dabar galimai teks karves sėklinti. Tai jei kam reiks – kreipkitės. Rankos mano ilgos, tai sėkmę garantuoju“, – nuo scenos į Lietuvos sporto universiteto (LSU) bendruomenę kreipėsi krepšininkas Donatas Motiejūnas. Ironiška protesto akcija LSU bendruomenė antradienį išreiškė savo poziciją į tai, jog LSU ketinama prijungti prie Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU).

Renginyje dalyvavo žinomi sportininkai. Be D. Motiejūno minioje buvo Pasaulio disko metimo čempionas Andrius Gudžius, olimpiečiai Mindaugas Mizgaitis, Rokas Guščinas, kovotojas Sergejus Maslobojevas, krepšinio treneris Antanas Sireika, olimpinis čempionas Modestas Paulauskas bei kiti žinomi Lietuvos sporto žmonės.

Sportbačiai ant vinies

Protesto akcijos metu simboliniais apdovanojimais pasveikinti Lietuvos žaliųjų lyderis Ramūnas Karbauskis, Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis bei kiti politikai. Visiems jiems buvo skirti sportbačių apdovanojimai. Žinoma, nė vienas iš jų renginyje nedalyvavo.

Sportbačius ant vinies kabino ir LSU bendruomenė.

„Visai dar neblogi sportbačiai buvo, galėjau naudoti, bet jau kabinu ant vinies – aviu aukštakulnius ir sportbačių metas baigėsi. Gaila, bet ką darysi“, – į susirinkusius kreipėsi l.e.p. LSU rektorė Diana Reklaitienė.

Laikinoji LSU vadovė taip pat teigė, jog Lietuva taps vienintele šalimi, kuri neturės sporto universiteto.

Daugiau skaitykite čia.