Tinklalapio logotipas
Grįžti

Lyderystės akademija moksleiviams JAV
event 2017-12-15 domain Lyderių laikas

Lyderystės akademija moksleiviams JAV

Baltijos-Amerikos Laisvės fondas (BAFF) jau penktą vasarą organizuoja Lyderystės Akademijos programos stovyklą Jungtinėse Valstijose 30-čiai vienuoliktų klasių gimnazistų iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos.

BAFF Lyderystės Akademijos tikslas yra suteikti unikalią progą Baltijos šalių vienuoliktų klasių moksleiviams pasimokyti lyderystės ir verslumo, išbandyti save įvairiose praktinėse užduotyse ir susipažinti su JAV kultūra, o taip pat ir su savo bendraamžiais iš kitų Baltijos šalių.

Konkurso nugalėtojai gaus stipendiją ir galimybę mokytis pagal naujovišką, patyrimu grįstą trijų savaičių trukmės programą, parengtą būsimų lyderių mąstymui, gebėjimams ir praktiniams įgūdžiams ugdyti bei tobulinti Specialiai paruošti dėstytojai padės dalyviams išmokti naudotis savo unikaliomis sąvybėmis ir patirtimis, mokantis verslumo ir lyderystės, taip pat padės lavinti jų įgūdžius.

Pažintis su JAV kultūra:

buvimo Jungtinėse Valstijose metu Lyderystės Akademijos studentai turės galimybę susipažinti su JAV kultūra ir istorija – aplankyti Bostoną, vienu seniausių JAV miestų, pasižyminčiu turtinga istorija ir kultūra, Harvardo universitetą. Programos pabaigoje dalyviai apsilankys Niujorke, aplankys Vašingtoną, kuriame susipažins su JAV valstybės įkūrimo istorija.

Saugumas ir išlaikymas:

programos JAV metu dalyviams bus užtikrintas visiškas išlaikymas, puikios gyvenimo sąlygos Portlando miesto (Meino valstija) universiteto miestelyje. Taip pat garantuojamas sveikatos draudimas ir visą parą veikiančią pagalbos tarnybą CIEE biure Portlande, Meino valstijoje.

Reikalavimai kandidatams:

kandidatams turi būti suėję ne mažiau kaip 16 metų iki 2018 m. liepos 1 d. ir 2018–2019 mokslo metais jie turėtų mokytis 12 klasėje.

Kandidatų anglų kabos žinios turi būti pakankamos dalyvauti angliakalbėje programoje. Atrinkti kandidatai turės dalyvauti pokalbyje, kuris vyks anglų kalba.

Konkurso laimėtojams BAFF padengs visas stovyklos išlaidas:

tarptautinę kelionę lėktuvu, išlaidas BAFF Lyderystės Akademijos programai, apgyvendinimą ir maitinimą, išvykas ir ekskursijas, sveikatos draudimą ir visą parą veikiančią pagalbos tarnybą.

Paraiškas į konkursą galima teikti iki 2018 m. kovo 4 d.

Paraiškos formas ir visus konkurso reikalavimus rasite BAFF tinklapyje.

Daugiau išsamios informacijos apie Lyderystės akademiją galite rasti: http://balticamericanfreedomfoundation.org/programs-awards-leadership/

Daugiau informacijos apie patį Baltijos-Amerikos Laisvės fondąhttp://balticamericanfreedomfoundation.org/