Tinklalapio logotipas
Grįžti

Mokiniai kovos dėl geriausio startuolio vardo
event 2018-05-09 domain Ugdymo plėtotės centras

Mokiniai kovos dėl geriausio startuolio vardo

Gegužės 11 d. Vilniuje, prekybos ir pramogų centre OZAS (Ozo g. 18), 11–14 val. vyks geriausio „Junior Achievement“ – mokinių startuolio rinkimai. Net 160 geriausių Lietuvos jaunųjų verslininkų susirinks nacionaliniame konkurse, pristatys savo kurtą produkciją, paslaugas, pagal realų UAB verslo modelį veikiančias įmones ir kovos dėl geriausio startuolio vardo.

Renginio metu galėsite:

  • įkvėpti Z kartos antreprenerystės;
  • susipažinti su jaunuoliais, kurie keičia pasaulinius rinkos standartus;
  • įsigyti produktų ir paslaugų, kurtų dar mokyklos suole.

Kiekvieną pavasarį geriausi šalies „Junior Achievement“ mokinių startuoliai susirenka į finalinę mugę, kurios metu išrenkama geriausia bendrovė. Nugalėtoją renka kompetentinga komanda, sudaryta iš verslininkų ir kitų savo srities profesionalų. Geriausia „Junior Achievement“ mokomoji mokinių bendrovė nustatoma sumuojant surinktus taškus už kelias konkurso dalis: interviu, stendą, ataskaitą ir pristatymą.

Moksleiviška veikla ruošiama rimtai ateities karjerai, todėl bendrovėms taikomi profesionalūs kriterijai. Interviu metu vertinamas gebėjimas parduoti prekę, supratimas apie jos aktualumą, problemą ir konkurentus. Taip pat labai svarbūs komunikaciniai įgūdžiai, kaip greitai ir aiškiai atsakoma į komisijos klausimus. Vertinant stendą, atsižvelgiama į bendrą vizualumą, įvaizdžio suderinamumą su produktu ir komandinę atmosferą. Ataskaitoms taikomi kriterijai: jų taisyklingas pateikimas, išvados ir įgytos žinios bei ateities perspektyvos. Sėkmingam verslui itin svarbus tinkamas prekės pateikimas, todėl daug dėmesio skiriama bendrovių pristatymams.

Nacionalinėje mugėje moksleiviai turi progą atskleisti savo verslumo potencialą ir juo įtikinti kitus. Renginio metu galima tiesiogiai susipažinti su bendrovių veikla, nusipirkti jų produkcijos ir užmegzti verslo ryšių.

Išrinkta geriausia metų mokomoji mokinių bendrovė laimi kelionę į tarptautinį Europos mokinių bendrovių konkursą, kuriame atstovauja savo šaliai. Šiųmečiai nugalėtojai vyks į Europos mokomųjų bendrovių čempionatą Serbijoje.